20 Eylül haftası vizyona giren filmler!

Yıldızlara Gerçek / İsim Astra

Filmde bir astronot, yıllar evvel hayat bulmak için uzaya giden ve orada kaybolan babasını, galakside aramaya başlar. Babayı bulmak zordur lakin tekrar de o arayış bir sonuca erecek. Astronot Roy McBride, dünyamızı yok edebilecek tehlikeli ögeleri keşfedecek. Brad Pitt, babasının yolundan giden Roy rolünde. Roy’un babasını Tommy Lee Jones canlandırıyor. Roy’un karısı rolünde ise Liv Tyler var. Sinemanın direktör koltuğunda değişik çeşitlerde işler yapan James Gray var.

Siddah

Film, cinler tarafından lanetlenen dört gencin öyküsünü mevzu alıyor. Funda Tırpan’ın direktör koltuğunda oturduğu sinemanın oyuncu takımında Gizem Portakal, Beyza Şahin, Batın Tümen üzere isimlerin yer aldığı sineması izlerken nefesleriniz kesilecek.

Hızlı ve Tüylü / Manou the Swift

Christian Haas ve Andrea Block’un direktör koltuğunu paylaştığı animasyon, kimsesi kalmadığında bir martı çift tarafından evlat edinilen ebabil kuşu Manou’nun kıssasını bahis almaktadır.

Rambo: Son Kan / Rambo: Last Blood

Rambo: Son Kan, Adrian Grunberg’ın yönettiği, başrollerini Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosío ve Oscar Jaenada’nın paylaştığı Rambo serisinin beşinci sinemasıdır.

Başa dön tuşu