2020’de vizyona girecek Disney+ orijinal içerikleri

The Mandalorian 2. sezon
Star Wars dizisinin direktör koltuğunda Iron Man, Iron Man 2 ve The Jungle Book üzere üretimlerin da direktörlüğünü üstlenen Jon Favreau oturuyor. Favreau ayrıyeten dizinin senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını da üstleniyor. Star Wars kozmosuna yabancı bir isim olmayan Favreau, animasyon dizi Star Wars: The Clone Wars’un takımında yer almıştı.

WandaVision
1950’li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision’a odaklanıyor.

The Falcon and the Winter Soldier
Marvel’ın sevilen kahramanlarının maceralarını ekrana taşımaya hazırlanan “Falcon and the Winter Soldier” Disney+ platformu tarafından 6 kısım halinde uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde ünlü karakterlere, beyazperdede de olduğu üzere Anthony Mackie ve Sebastian Stan ikilisi hayat vermeye devam edecek. Küçük dizinin 2020’nin yaz aylarında prömiyer yapması bekleniyor.

Star Wars: Klon Savaşları (7. Sezon)
Star Wars: Klon Savaşları, sinema tarihinin hem en kült, tıpkı vakitte hem de en tanınan olmayı başarabilen seçkin sinema serilerinden biri. Efsanevi başyapıt, izleyiciyi orijinal Star Wars maceralarına sürüklerken, Lucasfilm’in epik öykü anlatımı ile sinemaseverleri şaşırtarak eşsiz bir animasyon tarzını birleştiriyor. Büyük bir yapım basamağından geçen bu imal da, serinin öteki sinemalarını aratmayacak raddede unutulmaz sahnelerle dolu. Bilim kurgu fanatikleri için gerçek bir şölen niteliğindeki sekanslarıyla çok fakat çok uzaklardaki galaksi için orijinal bir manzara ve ortam sunarken, Star Wars efsanesinin zenginliği ile bilgisayar imali animasyonun harika koalisyonunu gözler önüne seriyor.

Başa dön tuşu