25 Ekim haftası vizyona giren filmler!

Cinayet Süsü
Film, gizemli bir seri katil olayını çözmeye çalışan cinayet ofis takımının maceralarını husus alıyor. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin’den oluşan Cinayet Ofis grubu değişik bir olay ile karşı karşıyadır. Birbiri arkasına işlenen cinayetleri araştıran grup, hiçbir kanıt ve ipucuna ulaşamaz.

Cinayetlerin daima artması, basının ve halkın olayla ziyadesiyle igilenmesi, buna karşın grubun hiçbir ilerleme katedememesi Başkomiser Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı oluşturur. Bu sırada Emniyet Genel Müdürü, davanın tahlilinde yardımcı olması için “suç uzmanı” Dizdar Koşu’yu Emin’in takımına atar. Bakalım takım cinayetlerin sırrını çözebilecek midir?

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi
Çocuk sineması olan Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi, Dev Kuş’a ulaşmak için şiddetli bir maceraya atılan Aslı, Can ve Mert’in kıssasını mevzu almaktadır. Bir kaza geçiren Aslı, Can ve Mert, kendilerini farklı bir boyutta bulur. Bulmaca Kulesi denen yere ışınlanan gençler, burada karşılarına çıkan gizemleri çözmeye çalışır. Bu macera sırasında Aslı, Can ve Mert’İn yolu kulenin koruyucusu ve mimarı olan Lugaz Efendi’nin şirin robotu Lugit ile kesişir. Lugit’le birlikte Kulenin düşmanı Hüdaverdi’nin tuzaklarını bozan gençler, artık kuleden ayrılmaya karar verir. Hüdaverdi’nin hükmettiği tehlikeli bir bölgeye ulaşan Aslı, Can ve Mert, bu sırada Dev Kuş’un yuvasında buluşmak üzere Lugit ile ayrılır. Dev Kuş’a ve Lugit’e ulaşmak için yola koyulan gençler, kendilerini bulmacalarla dolu bir maceranın içinde bulur. Bakalım bulmacaları çözebilecekler midir?

Deri Ceket
Film, geyik derisinden yapılan ceketini takıntı haline getiren 40’lı yaşlardaki bir adamın suça bulaşma kıssasını mevzu alıyor. Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olan Georges’un hayatta en kıymet verdiği şey deri ceketidir. Gözü görmeyen Georges, oburlarının rastgele bir ceket sahibi olması fikrini dahi kabul edemez. Georges’un ceketine olan bu saplantısının, onu nasıl farklı bir adama dönüştürdüğünü daima birlikte izleyeceğiz.

Muhbir
Film, özgürlüğe kavuşmak için uyuşturucu çetesinin içerisinde sızmak zorunda kalan eski bir casusun öyküsünü husus alıyor. Eski bir özel kuvvetler casusu olan Pete Koslow, birçok muvaffakiyete imza atmış bir formda emekliye ayrılmıştır. Ancak Pete Koslow’un dünyası, karısını korumak için giriştiği bir gayretten sonra mahpusa girdiğinde tepetaklak olur. Koslow’a iki FBI casusu için muhbirlik yapmak ve bilinmeyen yeteneklerini kullanarak New York’taki en güçlü hata işvereni olan General’i devirmeyi kabul etmesi durumunda erken tahliye talihi verilir. Lakin Koslow’a özgürlüğünü kazandırması gereken kapalı operasyon kapalı bir NYPD polisinin vefatına yol açtığında işler değişir ve Koslow kendisini FBI ve mafya ortasındaki çapraz ateşin ortasında bulur. Koslow, kendisini ve ailesini kurtarmak için New York’un en güçlü üç örgütünün, New York Polis Departmanı’nın, FBI’ın ve mayfanın ve  pençelerinden kurtulmak zorundadır. Bakalım Koslow bunu başarabilecek midir? Daima birlikte izleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu