Avengers: Endgame’in Finali, 16 Bit Olarak Yeniden Çekildi

Avengers: Endgame, çok önemli izlenme sayılarına ulaştı ve sinema, sinema tarihinin şimdilik en çok izlenen ikinci sineması olmayı başardı. Tekrar gösterime girmeye hazırlanan üretim öncesinde, klasik haline gelmiş olan son savaş, 16 bit grafikler ile tekrar canlandırıldı.

YouTube yayıncısı Mr. Sunday Movies tarafından paylaşılan retro görünümlü, 16 bit görüntü oyunlarını andıran yine yapımda Avengers grubu (ve aşağı üst herkes) ile Thanos ortasındaki son savaşı tekrar canlandırılıyor. Görüntüyü üreten kişi ise 8-bit trailer ve 16-bit scenes ile tanınan John Stratman oldu. Görüntünün müziklerinden ise Kenny Mac sorumlu.

Marvel, yakın vakitte epik sinemanın yeni sahneler eklenmiş versiyonunu tekrar sinemalarda gösterime sokacak. Bu sinemada kesilmiş bir sahne, Stan Lee tribute üzere yeni imgeler ve after credits ismi verilen, sinema bittikten sonra yayınlanan kısımlar olacak. Russo Kardeşler, üretimde ayrıyeten diğer sürprizler olacağını da açıkladılar. Bu sürprizler ortasında, Ant Man sinemalarından tanıdığımız Luis’in MCU’da o ana kadar yaşananları anlattığı sahnenin olup olmadığı, sinemanın çekilen 7 sonunun birden after credits kısmında yer alıp almayacağı bilinmiyor. (Bunlar olursa Webtekno yazdıydı dersiniz.)

Avengers: Endgame şu anda Avatar’ın sadece 44 milyon dolar gerisinde bulunuyor. Marvel, yine gösterimler ile birlikte tepeyi ele geçireceğini düşünüyor.

Başa dön tuşu