Behzat Ç, Uzun Bir Bekleyişin Ardından BluTV’de Yayınlandı

Son 6 yılda çok şey değişti. Netflix ve HBO Now üzere yayıncılar, televizyon ve sinema alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Türkiye’nin dizi ve sinema ihracatı, TV formatında üretilen içeriklere bağlıydı. Dönüşüm, Netflix üzere şirketlerin ülkemize giriş yapması ve BluTV üzere tezli yerli yapımcıların devreye girmesiyle hızlandı. 

Behzat Ç., TV standartlarındaki üretimlerin son ve en unutulmaz örnekleri ortasında yer aldı. Toplamda 3 dönem boyunca Star TV’de yayınlanan ve birdenbire yayından kaldırılan dizi, son kısımlarında oldukça baskı altında kalmıştı. Eski kısımları ve bu kısımlardan kesitler YouTube, Netflix ve BluTV’de milyonlarca defa izlendi. Artık amirimizle kaldığımız yerden devam etmenin vakti geldi.

Behzat Ç., yeni dönem 1. kısım BluTV’de yayınlandı:

Dizinin yeni kısmı 40 dakikalık standarda uygun biçimde karşımıza çıktı. Birinci kısımda ülkede yaşanan çeşitli problemler nedeniyle takım dışı kalan takımın geri dönüşünü izliyoruz. Ayrıyeten serinin etkileyici karakterlerinden Ercüment Çözer, Behzat Amir ve takımının tekrar toplanması için kıymetli bir rol üstleniyor. Elbette düzgün niyetle değil, geçmişten hatırlayacağınız Ercüment tarzıyla…

Behzat Ç., yeni bölüm nasıl izlenir?

BluTV, bildiğiniz üzere aylık belli bir fiyat ödeyerek üye olabileceğiniz bir platform. Şayet üye olmadıysanız birinci 1 hafta boyunca fiyatsız formda platformdan faydalanabilirsiniz. Bu mühlet sonunda platform sizden aylık 19,90 TL’lik fiyat alıyor. Behzat Ç. haricine platformda yüzlerce yerli ve yabancı sinema ya da diziye erişebiliyorsunuz.

Behzat Ç’nin yeni dönemi bundan sonra haftada bir kısım olacak formda BluTV’de yayınlanacak. Yeni dönemin kaç kısım süreceği konusunda da şimdi net bir bilgi bulunmuyor.

Başa dön tuşu