Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Bu hafta yayınlanan; yeni gelecek dizi ve sinemalar hakkında bilgiler veren 7 fragmanla karşınızdayız. Yayınlanan fragmanların en ilgi çekicilerinden birisi hiç elbet The Current War sinemasının fragmanı. Artık gelin daima birlikte bu hafta yayınlanan fragmanlara birlikte göz atalım

1. Fast & Furious: Hobbs & Shaw

Dwayne Johnson ve Jason Statham'ın başrolü paylaştığı Süratli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw sinemasının vizyondan evvelki son fragmanı bu hafta yayınlandı. Süratli ve Öfkeli'nin sevilen karakterleri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’ın aksiyon dolu maceralarını izleyeceğimiz sinema, 2 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

2. Charlie'nin Melekleri

Elizabeth Banks’in yazdığı, yönettiği ve hatta oynadığı sinemayla Charlie'nin Melekleri efsanesi geri dönüyor. Fragmanda meleklerin nasıl tanışıp bir ortaya geldiklerini ve tertibe nasıl katıldıklarını görme imkânı yakalıyoruz. Sinema, Kasım ayında vizyona girecek.

3. Queen & Slim

Daniel Kaluuya ve Jodie Turner-Smith’in başrollerini paylaştığı dram çeşidindeki sinemanın fragmanında kendini muhafazaya çalışan siyahi bir çiftin polisi vurması sonrası başlarına gelen olayları görüyoruz. Sinema, 27 Kasımda beyaz perdede olacak.

4. The Current War

Pazarlanabilir elektrik sistemi bulmak için rekabet hâlinde olan Thomas Edison ve George Westinghouse ortasındaki rekabeti mevzu alan sinema, oyuncu takımıyla beklentileri bir oldukça yükseltiyor. Sinemada Thomas Edison’a Benedict Cumberbatch, Nikola Tesla’ya Nicholas Hoult, George Wastinghouse’a Michael Shannon, J. P. Morgan’a Matthew Macfadyen, Samuel Insull’a da Tom Holland hayat verecek. Bu varlıklı takımın oyunculuklarıyla destansı hikayeyi daha dramatik bir halde izleyebileceğiz. The Current War, Türkiye’de 4 Ekim 2019 tarihinde sinema salonlarında olacak.

5. Free Meek

Yıllarca haksız yere hapsedildikten sonra ABD’nin adalet sistemindeki haksızlıklara karşı yürütülen uğraşın yüzü hâline gelen rapçi Meek Mill’in öyküsünü anlatan Free Meek’ten tanıtım fragmanı yayınlandı. 5 kısımdan oluşan belgesel dizisi, 9 Ağustos’ta Amazon’da yayınlanacak.

6. The Good Liar

Filmde McKellen, internette dul bayanları amaç alan bir dolandırıcıyı, Mirren ise dolandırmak gayesiyle tanıştığı fakat vakitle hisler beslemeye başladığı varlıklı bir bayanı canlandırıyor. Sinema, ülkemizde 29 Kasım tarihinde vizyona girecek.

7. Midway

Film, 2. Dünya Savaşı sırasında Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya ortasında yapılan Midway Muharebesi'ni mevzu ediniyor. Savaş kahramanlarının öyküsünü anlatan sinema, başkanların ve askerlerin içgüdülerine nazaran savaşın dinamiklerini değiştirmelerine odaklanıyor. Sinema 8 Kasım’da vizyona girecek.

Bu haftanın fragmanlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Geçtiğimiz haftaki fragmanlara göz atmadıysanız üstteki haberimizden o fragmanları da inceleyebilirsiniz. Sinemalar ve diziler hakkındaki paylaşımlarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu