Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 7 Fragman

Bu hafta yayınlanan; yeni gelecek dizi ve sinemalar hakkında bilgiler veren 7 fragmanla karşınızdayız. Yayınlanan fragmanların en ilgi çekicilerinden birisi hiç elbet Stranger Things dizisinin 3. dönem fragmanı oldu. Artık gelin daima birlikte bu hafta yayınlanan 7 fragmana göz atalım.

1. Stranger Things:

Stranger Things’in 3. dönemi için yeni bir fragmanın kelamını veren Netflix, kelamında durdu ve dizinin yeni fragmanını yayınladı. Uzun vakittir beklenen dizi, yeni dönemiyle ABD’nin Bağımsızlık Günü olan 4 Temmuz’da dönüş yapıyor.

2. The Angry Birds Movie 2:

Angry Birds, bir vakitlerin Üstün Mario oyunu üzere çok tanınan olmuş ve farklı farklı sürümleri çıkmış bir görüntü oyun. Angry Birds, o kadar çok bireye ulaştı ki yalnızca bir oyun olmaktan çıkıp sinemaya bile girdi. Daha evvel birincisi çekilen Angry Birds sinemasının şimdide ikincisi geliyor. Yeni sinemanın fragmanı, bu hafta içerisinde yayınladı. The Angry Birds Movie 2, 14 Ağustos’ta çıkacak.

3. On Becoming a God in Central Florida:

On Becoming A God In Central Florida, sıradan bir emekçi olan genç bir bayanın öyküsünü anlatıyor. Orlando’da yaşayan Krystal Gill, su parkında çalışan sıradan bir emekçidir. Minimum fiyatla geçinmeye çalışan Krystal, rahat bir ömrün hayalini kurmaktadır. Hayallerinin peşinden giden genç bayan, bir mühlet sonra kendini milyar dolarlık Founders American Merchandise’ta bulur. Bu yeni kara güldürü dizisi, 25 Ağustos’ta karşımıza çıkacak.

4. The Banana Splits Movie:

Orijinalinde çocuklara hitap eden The Banana Splits karakterleri, ortalığı kana bulayan birer seri katil olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanda, sempatik maskotlara benzeyen makûs robotlarımızın çim biçer üzere cinayet işlediklerini görüyoruz. Sinemanın çıkışı tarihi net olarak muhakkak değil lakin bu yaz aylarında Blu-Ray ve DVD olarak çıkması bekleniyor.

5. Share:

Film, 16 yaşındaki Mandy’nin kendisiyle ilgili rahatsız edici bir görüntünün peşine düşmesiyle yaşananları mevzu alıyor. Direktör Pippa Bianco’nun tıpkı isimli kısa sinemasından sinemaya uyarlanan Share, 27 Temmuz’da HBO’da izleyiciyle buluşacak.

6. Bad Trip:

Bad Trip’te Eric Andre ve Lil Rel Howery, ABD'nin farklı eyaletlerini gezip türlü latifelerini beşerler üzerinde deneyecek. Bir tıp saklı kamera filmi olarak tanımlanan Bad Trip; gülmek, şaşırmak, utanmak ve gerilmek üzere farklı hisleri beraberinde getiriyor. Bad Trip, 25 Ekim’de seyircilerle buluşacak.

7. Ready or Not:

Genç bir kadının yeni evlendiği kocasının ailesi tarafından davet edildiği bir akşam yemeğinde başına gelenleri mevzu alan sinema, akşam yemeğinin nasıl bir hayatta kalma çabasına dönüştüğünü gözler önüne seriyor. Senaryosu kolay üzere görünen bu endişe sineması, 23 Ağustos’ta sinemalarda olacak.

Bu hafta yayınlanan fragmanları sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de favorinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Yeni sinemalar ve diziler hakkındaki paylaşımlarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu