Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 9 Fragman

Her hafta hazırladığımız ve artık klasikleşen haftanın yeni çıkan fragmanları listemizle tekrar karşınızdayız. Sizler için bu hafta yayınlanan ve izlenmesi gereken fragmanları derledik. Hiç vakit kaybetmeden gelin fragmanlara yakından bakalım.

9. Bad Boys for Life

Bad Boys for Life’ta Will Smith’in canlandırdığı Mike Lowery, orta yaş krizini yaşarken Martin Lawrence’ın hayat verdiği Marcus Burnett ise bir polis müfettişi olarak mesleğine devam ediyor. Bu ikili, uyuşturucuya savaş açıyor ve bu yüzden Armando Armas isimli uyuşturucu baronu ile başları belaya giriyor. Sinema, 17 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşacak.

8. Jojo Rabbit

Jojo Rabbit, 2. Dünya Savaşı sırasında Hitler’in gençlik kamplarında yer alan genç Jojo’nun, annesinin konutta genç bir Yahudi kızı sakladığını keşfetmesini ve bunun akabinde gelişen olayları anlatıyor. Sinema, 18 Ekim’de vizyona girecek.

7. Black Christmas

Black Christmas, başrolünde Imogen Poots’un yer aldığı dehşet tipindeki bir sinema. Sophia Takal’ın direktör koltuğunda olduğu Black Christmas, mevti beklemeyen ve katilleriyle uğraş eden bayanları mevzu ediniyor. Sinema, 13 Aralık’ta gösterime girecek.

6. Between Two Ferns: The Movie

Yaklaşık 10 yıldır süregelen eğlenceli görüntü serisi Between Two Ferns, Zach Galifianakis’in Hollywood’un ünlü isimlerini ağırladığı bir imal. Bu görüntü serisi, artık karşımıza uzun metrajlı bir sinema olarak çıkıyor. Sinema, 20 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

5. Just Mercy

Just Mercy, genç avukat Bryan Stevenson’un adalet peşinde koşma kıssasını anlatıyor. Harvard’dan mezun olan ve büyük davalarla bakacağını düşünen genç avukat, Alabama’da haksız yere mahkum edilen bir tutuklunun peşinden gitmeye karar veriyor. Stevenson, hakkında hiçbir delil olmamasına karşın idama mahkum edilen bu adamı kurtarmaya çalışacak. Just Mercy, 25 Aralık’ta karşımızda olacak.

4. Waves

Waves, Güney Florida’da genç bir çiftin ömrü üzerinden Afro-Amerikan orta sınıf bir aileyi anlatacak. Sinemanın temel konusu, sevgi ve affetmeye dayanıyor. Müzikleriyle de dikkat çeken bu imal, 1 Kasım’da gösterime girecek.

3. Gretel ve Hansel

Hepimizin bildiği bu masal, bu sefer karşımıza endişe cinsinde geliyor. Başrolünde Sophia Lillis’in olduğu bu sinema, 31 Ocak 2020’de vizyona girecek.

2. Rhythm + Flow

Rhythm + Flow; Cardi B, T.I. ve Chance The Rapper’ın heyet üyesi olduğu müzik yarışı konseptine sahip olan bir TV gösterisi. Bu yarışın asıl hedefi ise yeni bir Hip Hop yıldızı bulmak. Gösteri, 9 Ekim’de Netflix’te başlayacak.

1. First Love

First Love, Leo isimli genç boksörün bir gecesini anlatıyor. Leo, birinci aşkı Monica yüzünden bir uyuşturucu kaçakçılığı işine farkında olmadan dâhil oluyor. Monica ve Leo’nun bu durumla çabasını anlatacak sinema, 27 Eylül’de beyaz perdede olacak.

Bu hafta yayınlanan ve izlemeniz gerektiğini düşündüğümüz 9 fragmanı listelediğimiz haberimizin sonuna geldik. Geçen haftaki listemizi kaçırdıysanız üstteki kontaktan o fragmanlara da göz atabilirsiniz. Her hafta bu stil içeriklerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın 🙂

Başa dön tuşu