Cem Yılmaz müjdeyi verdi! Yeni film için çekimler başladı!

Son olarak Netflix üzerinden yayınlanan Erşan Kuneri dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkan Cem Yılmaz, üretmeye devam ediyor. Başarılı komedyen şimdi de yeni bir film projesi ile izleyicileri sevindirdi. Aslına bakarsanız Cem Yılmaz bu yeni projenin detaylarını daha önce duyurmuştu fakat filmin çekimleri henüz başlamamıştı. Yeni gelen haberler ise söz konusu yapım için hazırlıkların bittiği ve çekimlere başlandığı yönünde. Peki ama Cem Yılmaz’ın yeni filminin ismi ne? Film kadrosunda kimler yer alıyor? Devamı haberimizin detaylarında.

Cem Yılmaz müjdeyi verdi! Yeni film için çekimler başladı!

Karakomik Filmler: 2 Arada filmini izlediyseniz Ayzek karakterini de tanırsınız. İşte Cem Yılmaz’ın yeni filmi, bu karakterin yeni bir hikayesini ele alıyor olacak. Ayzek İle Bir Gece diye isimlendirilen filmde Nilperi Şahinkaya, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Zafer Algöz, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu gibi isimler rol olacak. Daha önce yapımın konusu hakkında da konuşan ve ip uçları veren Cem Yılmaz ise “Ayzek’in çalıştığı feribot hattı biz filmleri çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu? Bunu yeni yazdığım filmde göreceğiz.” ifadelerini kullanmıştı.

Peki ama Ayzek ile Bir Gece ne zaman izleyiciler ile buluşmuş olacak? Bu sorunun yanıtını vermek için henüz erken. Daha çekimler yeni başladı ve bu sürecin tamamlanması da uzun bir zaman alacak. Ancak bir tahmin yapacak olursak 2023 yılının başlarını söyleyebiliriz. Peki siz Cem Yılmaz’ın yeni filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu