Dedektif Pikachu’da Post Credit Sahnesi Bulunuyor mu?

Geçtiğimiz gün vizyona giren Dedektif Pikachu, hayranlarına Pokemonların ve insanların bir arada yaşadığı Rhyme kentini beyaz perdede izleme imkanı sunuyor. Tek başına bir sinema üzere dursa da Dedektif Pikachu, Pokemon: The First Movie ile irtibatlı olacak. Hatta sinema daha büyük bir Pokemon frenchise’nın bir modülü olacak.

Marvel ile dev bir Pazar ve sistem haline gelen sinematik cihanlar konusunda, Dedektif Pikachu da filizlenen bir sinematik kainatın modülü olabilir mi? Her ne olursa olsun, 20 yıl evvel yayımlanmış bir sinema ile temaslı ve devam sinemasının bir muharriri olduğu biliniyor. Yani, Dedektif Pikachu’nun bir devam sineması olacağının kesin göstergesi olarak görülebilir.

Peki Marvel ve DC sinematik evrenlerinde sıkça gördüğümüz post-credit sahnesi ya da sahneleri muhtemelen bir sinematik cihan haline gelecek olan Dedektif Pikachu’da da olacak mı?

İyi haber ya da bakış açınıza nazaran makûs haber şu ki, Dedektif Pikachu sinemasında bir post-credit sahnesi bulunmuyor. Yani sinema bittikten sonra koltuğunuzda beklemenize gerek yok, sinema bittikten sonra gönül rahatlığıyla salondan çıkabilirsiniz.

Siz yeni Pokemon sineması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce üstün kahramanlardan sonra Pokemon sinematik kozmosu de gelir mi?

Başa dön tuşu