Disney, The Mandalorian’ın İlk Fragmanını Yayınladı

Disney, uzun vakittir beklenen Star Wars orjinal serisi The Mandalorian'ın birinci fragmanını yayınladı. Kaliforniya’daki D23 Expo fuarı sırasında Jon Favreau, diziden gösterilecek birinci manzaraları göstermek için sahneye çıktı. 

Yayınlanan fragmanda Mandalore gezegeninden gelen kahramanımızı görüyoruz. Bu yalnız savaşçı, galaksinin bir ucundan başkasına daima dolaşmakta. Dizinin yaratıcısı Favreau ise New Republic (Yeni Galaktik Cumhuriyet)’ten hiçbir gücün onu durduramayacağını aktardı. Yayınlanan fragmanda yer alan sahnelere bakacak olursak bu varsayımın epeyce yanlışsız olduğunu söyleyebiliriz.

The Mandalorian dizisinin başrolünü Game of Thrones ve Narcos dizilerinden tanıdığımız Pedro Pascal oynarken Breaking Bad’teki Gus rolüyle tanıdığımız Giancarlo Esposito, Deadpool’da Angel Dust rolüyle tanıdığımız Gina Carano ve Rocky’de Apollo Creed rolüyle tanıdığımız Carl Weathers üzere isimler de oyuncu takımında yer alıyor.

Favreau, dizinin Return of the Jedi’dan yedi yıl sonraki vakitte geçeceğini söyledi. Bu da demek oluyor ki The Force Awakens’ın 23 sene öncesini göreceğiz. The Mandalorian, Disney+’da 12 Kasım’dan itibaren izlenebilecek.

Disney, Mandalorian fragmanının yanı sıra Disney+’a gelecek öbür dizileri de açıkladı. Bu diziler içerisinde Ms. Marvel, She-Hulk ve Moon Knight dizileri de yer alıyor. Disney aktiflik sırasında Star Wars hayranlarını sevindiren bir sürpriz daha yaptı ve Ewan McGregor’u sahneye davet ederek Obi-Wan Kenobi karakterine tekrar hayat vereceğini resmileştirdi.

Başa dön tuşu