Disney’den 2. Frozen 2 Fragmanı Geldi

Disney’in son yıllarda yakaladığı en büyük animasyon muvaffakiyetinin altında Frozen’in imzası bulunuyordu. Serinin muhtemelen çok daha karanlık bir tona sahip olacak olan devam sineması Kasım 2019’da çıkacak. O vakte kadar sinema hakkında çıkacak bilgileri modül kesim toplayacağız.

Oldukça karanlık ve belgisiz olan birinci fragmandan sonra gelen bu birinci tam tanıtım videosunda Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven maceraya kaldıkları yerden devam ediyorlar. Üstelik yalnızca karakterler değil, kıssaya katkısı bulunan neredeyse bütün herkes de geri dönüyor. Idina Menzel, Kristen Bell Jonathan Groff ve Josh Gad, ana karakterleri seslendirecek. Jennifer Lee ve Chris Buck sinemanın direktörlüğünü yapacak. Peter Del Vecho’nun yapacağı sinemada müzikleri yazmak ise yine Kristen Anderson-Lopez ve Robert Lopez’in sorumluluğunda olacak.

Disney tarafından yayımlanan sinopsise nazaran Elsa, neden harika güçlerinin olduğunu keşfetmek için bir seyahate çıkar. Bu seyahat, bütün Arendelle Krallığını da tehlikeye sokar. Birinci sinemada güçlerinin fazla olduğundan korkan Elsa, bu sefer kâfi olduklarını umacak.

Yeni Frozen sinemasının birinci sinemanın muvaffakiyetini yakalayıp yakalayamayacağı şimdi muhakkak değil. Disney ise bu sinemadan çok şey bekliyor.

Başa dön tuşu