Elvis Presley’in Filminde Yıldız Şarkıcı Kim Olacak?

Rock'n Roll'un hükümdarı olarak bilinen Elvis Presley'in biyografik sineması için çalışmalar sürüyor. Elvis Presley'in mesleğini ve menajeri Colonel Tom Parker ile olan ilgisini anlatacak olan ve sinemaseverleri daha şimdiden meraklandırmayı başarmış olan sinemanın yönetmenliğini Baz Luhrmann yapacak. Sinemanın ismi bile şimdi netleşmiş değil lakin sinema grubu, efsane müzikçiyi kimin canlandıracağı konusunda kimi isimlerle görüşüyor.

Haftalık olarak yayımlanan ve Hollywood'un nabzını tutan bir mecmua olan The Hollywood Reporter'in son sayısında yer alan bir habere nazaran sinema grubunun aklında 5 farklı isim var. İşte Elvis Presley'i canlandırması düşünülen o isimler;

Ansel Elgort

Aynı Yıldızın Altında ve Uyumsuz üzere sinemalarla ön plana çıkan genç oyuncu, sinema grubunun aklındaki isimlerden bir tanesi.

Harry Styles

Elvis Presley'in hayatını canlandırması için düşünülen isimlerden bir taneside Harry Styles. Oyuncu mesleğinden fazla müzikçi kimliğiyle ön plana çıkan genç yıldız, birebir vakitte bir One Direction üyesi.

Miles Teller

Uyumsuz ve Whiplash Dörtlü üzere sinemalarla ön plana çıkan Miles Teller'de sinema grubunun düşündüğü isimlerden bir tanesi. 

Austin Butler

Oyuncu kimliğinin yanı sıra müzikçi kişiliğiylede ön plana çıkan isimlerden bir tanesi olan Austin Butler, sinema grubunun Elvis Presley adaylarından bir başkası.

Aaron Taylor-Johnson

Film takımının aklındaki son isimse Aaron Taylor-Johnson. Yenilmezler 2, Godzilla üzere üretimlerde rol alan oyuncu tıpkı vakitte müzikle de ilgileniyor.

Film takımının aklındaki adaylar bunlar olsa bile, hangi oyuncunun Elvis Presley'i canlandıracağı katılaşmış değil. Fakat sinemada Elvis Presley'in mejanerini canlandıracak olan isim muhakkak olmuş durumda. Bugüne kadar rol aldığı pek çok imal ile ismini sinema tarihine yazdırmış olan Tom Hanks, Colonel Tom Parker rolünde oynayacak.

Başa dön tuşu