En iyi Netflix dizileri!

İş hayatının koşuşturmacasında, sorumluluklarımızdan ve kaygılarımızdan uzaklaşarak dizi ve sinema keyfi yapmak gerilimimizi biraz olsun atmamız için âlâ geliyor.

Netfilix platformunda, son periyoda damga vuran ve bir oturuşta bitirmek isteyip, ekran başıdan kalkamayacağınız birçok imal mevcut. Gelin bu sürükleyici dizilerin bulunduğu listemizi birlikte inceleyelim.

İşte en düzgün Netflix dizileri;

La Casa De Papel

La casa de papel Álex Pina tarafından İspanya’daki Antena 3 kanalı için yaratılan bir soygun dizisi. 2 modül halinde yayınlanan tek dönemlik bir dizidir. 2 Mayıs 2017’de birinci kere yayınlanmış, 23 Kasım 2017’de sona ermiştir. Úrsula Corberó, Paco Tous ve Alba Flores üzere oyuncular oynamaktadır.

Stranger Things

Stranger Things, ABD üretimi bilimkurgu-korku tipindeki internet dizisi. Duffer Kardeşler tarafından direktörlüğü, senaristliği ve yönetici yapımcılığı üstlenilen dizi tıpkı vakitte Shawn Levy ve Dan Cohen tarafından üretilmiştir.

Black Mirror

Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği mevzu alıyor.

Başa dön tuşu