Game of Thrones’un Dizisinden Set Görüntüsü Ortaya Çıktı

Adını birçok özel üretimle duyuran ve son devirde kendi yayın platformu üzerine ağırlaşan HBO, Game of Thrones hayranlarını sevindirecek yeni dizi çalışmalarına da devam ediyor. Başrolünde ünlü aktris Naomi Watts'ın yer aldığı dizi, Game of Thrones’un öncesini anlatacak.

İtalya’nın Gaeta kentinde kurulan sette çalışmalarına devam edilen dizi hakkında birinci görüntü ortaya çıktı. Naomi Watts'ın kostümleriyle görüntülendiği fotoğraf, toplumsal medyada bir anda gündem oldu.

İşte Game of Thrones'un yeni dizisinden gelen birinci manzara:

Bilindiği üzere yaklaşık 1 ay evvel yeni dizi hakkında birtakım ayrıntılar ortaya çıkmış ve ana yapıttan yaklaşık 5.000 yıl öncesinde geçeceği belirtilmişti. Dizi hakkında açıklamalarda bulunan George R R Martin; mamutların, yırtıcı kurtların ve ak gezenlerin yer alacağını söyledi ancak ejderhalar konusunda net bir ayrıntı vermedi.

Ortaya çıkan bu fotoğraf, yeni dizinin çalışmalarının sürat kazandığının da bir delili olarak görülüyor. Watts'ın yeni dizide “karanlık bir sır saklayan karizmatik ve asortik bir simayı” canlandırdığını da ekleyelim.

Yeni Game of Thrones dizisinin oyuncu takımı:

Daha evvel ortaya çıkan ayrıntılara nazaran dizide yer alacak isimler arasında Naomi Watts, Miranda Richardson, Naromi Ackie, Josh Whitehouse ve Denise Gough yer alıyor. Bu isimler dışında birkaç kıymetli ismin daha takımına dâhil olması beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıları takip ederek anbean sizlerle paylaşıyor olacağız. Kaçırmamak için takipte kalın.

Başa dön tuşu