Google Pixel 3 ile Avengers Endgame işbirliği!

Sinir bozucu uzaylı istilalarına karşı New York halkının bir günü nasıl geçiyor? Bunu hiç merak ettiğiniz oldu mu? Her ataktan sonra New York için endişelenmesi gereken yalnızca Michael Keaton’ın Spider-Man: Homecoming’deki Hasar Denetim takımı değil. Bizlerde tıpkı formda bu mevzuda art planda neler döndüğünü merak ediyoruz. 

Google Pixel 3 ile Avengers Endgame işbirliği!

Google’ın Pixel 3’ü için yayınlanan yeni bir reklam bu soruyu yanıtlıyor. Google Pixel 3’ün kullanıcılara sağladığı faydalara değinen reklamda Google Haritalar’ın ve kameranın odak noktasının nasılda harika bir fonksiyon ortaya koyduğuna daima bir arada tanıklık ediyoruz. Anlaşılan New York halkı artık uzaylı istilaları karşısında pek şaşırmıyor. Tam zıddı, bunu bir fırsata çevirebiliyorlar. 

Reklamda, Google markasının Pixel 3 için tam tamına beş yeni Marvel muhteşem kahramanın Playmojisinin aygıta entegre edileceğini görüyoruz. Bu karakterlerinde entegre edildiğini düşünürsek, kullanıcılar War Machine, Thor, Black Widow, Rocket, Captain Marvel, Iron Man, Captain America, Hulk, Nebula ve Okoye karakterleri ile fotoğraf tecrübesini bir tık daha üst düzeye taşıyabilirler. 

Yayınlanan reklam sinemasına üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz reklam konusunda ne düşünüyorsunuz? Epeyce eğlenceli bir iş ortaya çıkmamış mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu