Guardians of the Galaxy Vol. 3’e Gelen İlk Tepkiler

James Gunn’ın DC’nin başına geçmeden önce Marvel Sinematik Evreni’nde çektiği son film olan Guardians of the Galaxy Vol. 3’ün Paris’te prömiyeri yapıldı. Bizler de filmi izleyen kişilerin sosyal medyadaki yorumlarını sizler için derledik.

Marvel’ın 2023’te en çok beklenen filmlerinden olan Guardians of the Galaxy Vol. 3‘ün vizyona girmesine çok az bir zaman kaldı. Serinin son filmi olması beklenen bu filmle birlikte yönetmen James Gunn’ın da Marvel Sinematik Evreni’ne veda etmesi bekleniyor. 5 Mayıs’ta vizyona girecek filmin Paris’te prömiyeri yapıldı.

Filmi izleme imkanı bulan kişiler ise herkesin heyecanla beklediği yapım için sosyal medya hesaplarından bazı paylaşımlar yaptılar. Yapılan paylaşımlara göre serinin son filmi için tepkiler son derece olumlu. Hem komedi hem de dram unsurları içerdiği belirtilen filmin Marvel’ın bir süredir devam eden kötü gidişatını bir nebze olsun düzeltmesi de bekleniyor. 

Guardians of the Galaxy Vol. 3 filmini izleyen kişilerin sosyal medya tepkileri:

Galaksinin Korucuyucuları vol. 3 sosyal medya tepkiler

Guardians of the Galaxy Vol. 3, muhteşem bir üçlemenin muhteşem sonu. Çok komik, duygusal ve herkes göze çarpan bir an yaşıyor. Will Poulter’ın Warlock’u harika bir detay, ancak odak noktası haklı olarak muhafızlar için tatmin edici bir son söylemeye odaklanmış durumda. Onları özleyeceğim.

Galaksinin Korucuyucuları vol. 3 sosyal medya tepkiler

Bu film… kalbim aynı anda hem dolu hem de kırık, işlenmesi çok uzun bir hikayeydi, çok karmaşık bir hikaye ama bana harika hissettirdi.

Başa dön tuşu