John Wick 4, vizyon tarihiyle birlikte duyuruldu!

John Wick serisinin üçüncü filmi Parabellum geçtiğimiz hafta sonu vizyona girdi. Sinemanın açılış gişesi, John Wick serisinin en yüksek gelirine ulaştı. Serinin dördüncü sineması de geliyor. Gelen haberlere nazaran John Wick 4 onaylandı ve vizyon tarihi belirli oldu. 21 Mayıs 2021‘de Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick yine intikam peşinde koşacak.

John Wick 4, vizyon tarihiyle birlikte duyuruldu!

Henüz John Wick 3 Türkiye’de yeni vizyona girmişken, ‘’John Wick’’in imal şirketi Lionsgate, serinin dördüncü bir sinemayla devam edeceğini duyurdu, üstelik bir de vizyon tarihi verdi, 21 Mayıs 2021‘de Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick tekrar intikam peşinde koşacak.

Halen gösterimde olan “John Wick: Chapter 3 – Parabellum” açılış haftasında 66 ülkede 35 milyonluk gişe yapmış bulunuyor. Sinemanın Keanu Reeves tarafından canlandırılan kahramanı eski tetikçi John Wick’i bu sinemada, peşindeki suikastçilerden kaçmaya çalışırken izliyoruz.

Bildiğiniz üzere 3. sinemanın sonunda Winston bize ihanet etmiş ve Yüksek Şura’ya sadakatini kanıtlamak için bizi Continental çatısından aşağı atmıştı. Fakat macera orada sonlanmadı. Zira Yüksek Şura’ya “haddini bildirmek” için yanıp tutuşan Bowery King, Wick’i adeta yerden kazıdı. Dördüncü sinema, üçüncü sinema üzere direkt final sahnesinden başlar mı bilemiyoruz lakin John Wick’in uygunlaşmak için vakte gereksinimi olduğu kesin. Winston’ın bu enteresan atılımının akabinde ise beklenmedik bir plan da çıkabilir.

Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin yaptığı sinemada Reeves dışında Halle Berry, Laurence Fishburne, Mark Dacascos, Asia Kate Dillon, Ian McShane ve Lance Reddick rol alıyor.

Başa dön tuşu