Jumanji: The Next Level’ın Fragmanı Yayınlandı

Jumanji: Welcome To The Jungle sinemasının başarısı, serinin devam sinemalarına ışık tutmuştu ancak devam sinemalarının serinin muvaffakiyetini nasıl devam ettireceği merak konusuydu. Serinin devam sineması Jumanji: The Next Level sinemasının fragmanında yapımcıların bu soruya “Kevin Hart ve Dwayne Johnson’a yaşlı karakterler oynatmak” yanıtı verdiğini görüyoruz ve fikir, şimdilik düzgün işliyor üzere görünüyor.

Filmi biraz daha açmak gerekirse Spencer karakteri, oyun içinde ortadan kayboluyor ve üç arkadaşı onu kurtarmak için birlikte çalışıyorlar. İşleri karışık hâle getiren şeyse karakterlerin birinci sinemadaki avatarlarına sahip olmamaları. Örneğin Dwayne Johnson, artık Spencer karakterini değil, Spencer’ın dedesi DeVito karakterini canlandırıyor. Kevin Hart’sa artık Franklin karakterini canlandırıyor. Karen Gillan tarafından canlandırılan Martha karakteri içinse işler yolunda görünüyor fakat Bethany’nin zıplamadan sonra nereye kaybolduğu bilinmiyor.

Yayınlanan fragmana gösterilen ilgi, sinemanın yapımcılarını mutlu edeceğe benziyor. Kevin Hart ve Dwayne Johnson hayli yeterli bir ikili oldular. Bu türlü giderse Jumanji serisinin yeni sinemalarını görmemek için hiçbir sebep yok. Bu ortada sinema, Aralık ayında beyaz perdede olacak.

Başa dön tuşu