La Casa De Papel 4. dönem ne vakit başlayacak?

Bilindiği üzere La Casa de Papel’in 3. dönemi Temmuz ayında yayınlanmıştı. Evvelki dönemlerde olduğu üzere tekrar heyecan ve aksiyonun dur durak bilmemesi, izleyicilerin 3. dönemi bir çırpıda izleyip bitirmelerine sebep olmuştu. Şimdiden yeni dönemin ne vakit yayınlanacağı ise şimdiden merak konusu.

La Casa De Papel 4. dönem ne vakit başlayacak?

Netflix’te yayınlanan ve ülkemizde de hayli sevilen İspanyol dizisi La Casa De Papel, dünya üzerinde de önemli bir kitleye sahip. 2018’in sonbaharında çekilmeye başlayan La Casa de Papel 3. dönemi temmuz ayında yayına girmişti. 

Dizinin en fazla dikkat çeken kısmı, izleyicilerin de bildiği üzere, oyuncular oluyor. Her karaktere, dünya üzerindeki bir kentin isminin verilmesi hayli ilgi cazipti. Tokyo, Berlin, Nairobi, DenverHelsinki ve Rio gibi isimler dizinin en kilit oyuncularıydı. Ayrıyeten her birinin kendine has tutumları izleyici tarafından büyük sempati topladı.

4. dönemin ne vakit yayına gireceğine dair şu anda net bir tarih açıklanmadı, lakin 3. dönemin geçtiğimiz sonbaharda çekilmeye başlaması ve takip eden yaz ayında yayına girdiğini göz önünde bulundurursak, bu bilgiler doğrultusunda, 4. sezonun 2020 yılının yaz aylarına hakikat yayına girmesinin beklendiği ağır olarak konuşuluyor. 4. döneme ilişkin yayın tarihi resmiyet kazandığında ve yeni dönem hakkında gelişmeler yaşandıkça siz kıymetli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Başa dön tuşu