Lost in Space’in İkinci Sezon Tarihi Belli Oldu

Netflix nihayet Lost in Space'e devam etmeye hazır. Açıklamaya nazaran dizinin yeni dönemi 24 Aralıkta gösterime girecek. Serinin yayınlanmış bir de fragmanı bulunuyor.

Robinson'ların (özellikle Will'in) Robot'u bulmaya kararlı olduğu en başında açıktır, fakat bu sahiden zorluklardan yalnızca bir adedidir. Diğer sömürgecilere yine katılmaları basit olmayacak. Bilhassa kurnaz Dr. Smith ve Don West ile boğuşmadıkça bu güç üzere gözüküyor.

Fragman:

 Lost In Space, bir Amerikan bilim kurgu dizisi ve tıpkı ismi taşıyan 1965 yılında yapılmış serinin tekrar tanımlanmasıdır. Dizi Netflix'te değerli bir yere sahip.

Yeni dönemde Will başta olmak üzere karakterlerimiz robotu bulmaya çalışacak. Pek çok gizemiyle biten birinci dönemin ardındna 2. dönemi merakla bekliyoruz. İlk dönem, birinci üç gününde 6,3 milyon ABD izleyicisine ulaştı ve aylarca Netflix kütüphanesinin merkezini oluşturdu. Bu dönem, hem sadık hayranlara hitap etmesi hem de her zamanki heyecanıyla yeni izleyiciler kazanmak için rekabette olması gerekiyor.

Başa dön tuşu