Marvel’s Agents of SHIELD’dan 6. dönem fragmanı!

ABC, sevilen bilimkurgu ve macera dizisi Marvel’s Agents of SHIELD’ın 6. dönem fragmanını yayınladı. Dizinin merakla beklenen yeni dönemi 10 Mayıs’ta prömiyer yapmaya hazırlanıyor.

Marvel’s Agents of SHIELD’dan 6. dönem fragmanı!

Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division isimli çok saklı devlet ünitesinin maceralarını işleyen “Agents of SHIELD”, New York’ta yaşanan ve tüm dünyayı değiştiren bir savaşın sonrasında geçiyor. Ajan Phil Coulson’ın yarattığı S.H.I.E.L.D. takımı, yeryüzündeki doğaüstü olayları ve tehditleri yok edip dünyayı kurtarmak için savaş veriyor.

5. dönemde grup Graviton’u durdurmaya çalışmış; Phil Coulson ise son günlerini yaşamak için Melinda May ile birlikte Tahiti’ye geri dönmüştü.

Dizinin oyuncu kadrosunda Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Natalia Cordova-Buckley, John Hannah, Adrianne Palicki, Brett Dalton, Luke Mitchell ve Nick Blood boy gösteriyor. Joss Whedon, Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen tarafından yaratılan dizinin yürütücü üretimci takımında Jeffrey Bell, Jeph Loeb ve Jim Chory vazife yapıyor.

“Agents of SHIELD”ın 6. dönemi 10 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak.

Başa dön tuşu