Netflix, Big Mouth’un 3. Sezon Fragmanını Yayınladı

Big Mouth, ergenliğe giriş periyodunu ve o periyottaki bir insanın hissiyatlarını anlatan bir dizi. Netflix’teki en “hormonel” dizi diyebileceğimiz Big Mouth, 3. dönemiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni kısımları, 4 Ekim’de yayınlanacak fakat o periyoda kadar yeni döneme dair bir bilgi almak istiyorsanız telaşlanmayın çünkü dizinin yeni döneminin fragmanı, Netflix tarafından yayınlandı.

Big Mouth 3. dönem fragmanı:

Yeni dönem fragmanı, özel zamanlarınızla ilgili bir oyun gösterisiyle birlikte başlıyor ve Emmy Ödüllü TV dizilerinin seslendirmeleriyle sonlanıyor. Bu da bize 3. dönemde hayli enteresan şeylerin bizleri beklediğini gösteriyor diyebiliriz. Fragmanı üstten izleyebilirsiniz.

Big Mouth’un yeni dönemi Nick, Andrew, Jessie ve onların arkadaşlarının 2. dönemden kalan öykülerinin devamını yani ergenliğin zorluklarını anlatıyor. Bu dönem birebir zamanda tüm okulun işleyişini değiştirecek bir öğrenci üzere yeni karakterleri de diziye katacak.

Big Mouth; Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin ve Jennifer Flackett tarafından oluşturulmuş bir dizi. Dizi de Kroll’un yanında John Mulaney, Maya Rudolph, Jason Mantzoukas, Jordan Peele, Fred Armisen, Jenny Slate ve Jessi Klein da başrol olarak yer alıyor.

Başa dön tuşu