Netflix, The Witcher’dan Yeni Görseller Paylaştı

Netflix, çok kısa bir mühlet içerisinde Game of Thrones alternatifi imalinin birinci fragmanını paylaşacak. Paylaşılacak olan bu fragmanla birlikte The Witcher’ın da ne vakit yayın hayatına başlayacağını öğreneceğiz. Şirket, şu ana kadar hayli kısa bir görüntü paylaştı ki bunu diziyi anlayabileceğimiz bir fragman olarak görmek yanlış olur. Fragmanın önümüzdeki hafta içerisinde Netflix’in de sahne alacağı Lucca Çizgi Roman Festivali'nde paylaşılması bekleniyor. Ayrıyeten aktiflik öncesinde dizinin üretiminde bulunan isimlerden diziyle ilgili birtakım bilgilerin de öğrenilebileceği düşünülüyor. 

Netflix, The Witcher’dan bu fantastik dünyayla ilgili ufak ayrıntılar içeren birkaç görseli ve kamera gerisi çekimlerini resmi hesabından paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda Geralt, Yennifer, Ciri üzere ana karakterlerin yanı sıra canavarlar da yer alıyor. Netflix tarafından paylaşılan görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Witcher'dan gelen yeni görseller:

Peki sizin The Witcher’dan beklentileriniz neler? Sizce The Witcher, yeni Game of Thrones olabilir mi? Milyonlarca izleyicisini peşinden sürükleyebilir mi? Fikirlerinizi ve niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu