Netflix Türkiye’den Marvel Sinematik Evreni Atağı

En son çıkan Avengers: Endgame sinemasıyla 20 sinemalık seriyi noktalayan Marvel, Spider-Man: Far From Home sinemasıyla yeni ufuklara yol almaya hazırlanırken, evvelki sinemalarını için mutabakatlar yapmaya devam ediyor. Çok fazla muhteşem kahraman sineması olmasına karşın bu sinemaları toplu bir halde bulmakta zorlanan bireyleri memnun edecek bir haberimizle karşınızdayız. Bildiğiniz üzere Netflix Türkiye’de pek çok Marvel Sinematik Evreni’ne ilişkin sinema bulunuyordu. Haziran 2019 prestiji ile bu sinemalara pek çok yeni sinema eklendi.

Haziran’la birlikte Netflix Türkiye de coşmuş görünüyor. Öteki ülkelere nazaran daha az sinema ve dizi sunan Netflix Türkiye, bu oranı dengelemek için yeni bir atak yaptı. Yapılan atılım kapsamında Iron Man, Iron Man 2, Iron Man 3, Avengers, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, Captain America: The First Avenger, Captain Amerika: The Winter Soldier, Captain America: Civil War, Thor, Thor: The Dark World, Guardians of the Galaxy sinemaları eklendi. Daha evvelden yer alan öteki Marvel sinemalarıyla birlikte son derece geniş bir harika kahraman skalasına ulaşan Netflix Türkiye, yakında yeni sinemalar eklemeye de devam edecek üzere görünüyor.

Disney, Disney+ isimli yeni çevrimiçi yayın hizmetini bu sonbaharda açacak. Bundan sonra çıkacak Marvel sinema ve dizilerinin bu platformda yer alması bekleniyor. O yüzden, bunlar Netflix’te gördüğümüz son Marvel içerikleri olabilir.

Başa dön tuşu