Netflix’in en çok izlenen 10 filmi!

Tüm dünyada olduğu üzere ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Netflix, en tanınan özgün sinemalarını açıkladı.

Aslına bakılırsa Netflix kullanıcıları, teknik eleştirmenler ve basın, Netflix ‘in özgün içeriklerine ait  istatistiklerin yayınlanması konusunda uzun vakittir ısrarcıydı. Lakin Netflix bu durumu daima görmezden ve duymazdan gelerek içeriklerine ilişkin ayrıntıları hiç bir vakit paylaşmamayı tercih etti.

Anlaşılan o ki; Netflix bu fikrini değiştirmiş olmalı. Zira şirket The New York Times aracılığı ile en çok izlenen özgün sinemalarını yayınladı.

Dilerseniz kelamı fazla uzatmadan bu içeriklerin hangileri olduğuna daima birlikte göz atalım.

İşte Netflix’in en çok izlenen 10 özgün sineması;

10. Fyre (20 milyon izlenme)

Yıl: 2019

Süre: 1 sa. 37 dk.

Fyre Şenliği, sosyetik özel bir adada lüks bir müzik tecrübesi olarak tanıtıldı. Lakin kibirli bir girişimcinin ellerinde dayanılmaz bir başarısızlıkla sonuçlandı.

9. Otherhood (29 milyon izlenme)

Yıl: 2019

Süre: 1 sa. 40 dk.

Anneler Günü’nde unutulduklarını hisseden üç yakın dost, yetişkin oğullarına sürpriz yapmak üzere banliyöden ayrılarak New York’a yanlışsız yola koyulur.

Başroldekiler: Patricia Arquette, Angela Bassett, Felicity Huffman

8. Always Be My Maybe (32 Milyon izlenme)

Yıl: 2019

Süre: 1 sa. 42 dk.

15 yıl sonra tekrar bir ortaya gelen ünlü şef Sasha ve lokal müzisyen Marcus, ortalarındaki çekimin kıvılcımlarını hissetse de birbirlerinin dünyalarına alışmakta zorlanır.

Başroldekiler: Ali Wong, Randall Park, James Saito

Başa dön tuşu