Netflix’te en çok izlenen dizi tavsiyeleri!

Netflix, geçtiğimiz Nisan ayında abone sayısının dünya genelinde 183 milyona ulaştığını duyurmuştu. Reuters’ın haberine göre Netflix, 2020’nin birinci çeyreğinde yaklaşık 16 milyon yeni abone kazandı.

Bunun nedeni ise sizlerin de varsayım edeceğiniz üzere dünya genelinde yaşanan korona salgını. Salgından korunmak için konutlarında kalmaya devam eden beşerler, sıkılmamak için kendilerini oyun ve sinema üzere aktivitelere adamıştı.

Peki Netfilix’de en beğenilen, en çok izlenen diziler hangileri? Şayet bir Netfilix aboneliğiniz varsa ve yeni bir diziye başlamak istiyor, lakin hangi diziye başlayacağınıza karar veremiyorsanız bu içeriğimiz size yardımcı olacaktır. Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan listemizde bulunan dizilere daima birlikte göz atalım.

İşte Netflix’te en çok izlenen dizilerden tavsiyeler;

Black Mirror (2011) | IMDb: 8,8

Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği husus alıyor.

Tür: Bilim Kurgu ve Fantastik
Başroldekiler: Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson
Yaratıcılar: Charlie Brooker

Stranger Things (2016) | IMDb: 8,8

Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, saklı deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da modülü olduğu bir gizem ortaya çıkar.

Tür: Bilim Kurgu ve Fantastik
Başroldekiler: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Yaratıcılar: The Duffer Brothers

Dark (2017) | IMDb: 8,7

Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir karşılık arayışına iter. Bu arayışları, üç kuşağı kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.

Tür: Cürüm ve Drama
Başroldekiler:Louis Hofmann,Oliver Masucci,Jördis Triebel
Yaratıcılar:Baran bo Odar,Jantje Friese

Başa dön tuşu