Netflix’ten Breaking Bad Filmi İçin Duygusal Tanıtım

Breaking Bad, gereksiz yere uzamadan tepede bırakan dizilerden biri olarak akılda kalmıştı. Dizinin ana karakterlerinden Jesse Pinkman’a odaklanan devam sineması El Camino: A Breaking Bad Movie ise yıllar sonra, 11 Ekim’de Netflix ekranlarında olacak.

Filmin tanıtım çalışmalarına devam eden yayın platformu, karakterin dizi boyunca gelişimini gösterdiği bir tanıtım görüntüsü yayınladı. Kısa tanıtımda Jesse’i sonunda Walter White’dan kurtulmuş olarak görüyoruz. Yeniden de Jesse, 62 kısım boyunca az çekmedi. 

Yayınlanan tanıtım Jesse’nin kendisini yetkililere teslim edip sorguya alınmasına odaklanıyor. O konuştukça biz geçmişini görüyoruz. Tanıtım son olarak Pinkman’ın neo-Nazilerin elinden kaçmasıyla sona eriyor. 

Filmin başrolünde yer alan Aaron Paul, daha evvel dizideki bir kısımdan bir sahnenin tekrar izlenmesi gerektiğini belirtmişti. Ağustos ayında The New York Times’a konuşan oyuncu, “Bu, Breaking Bad’in çekilmesini istediğimi bilmediğim bir kısmı. Artık ise olmasına çok seviniyorum.” diyen oyuncu, sinemanın senaryosunu okuduğunda ise kısa bir mühlet konuşamadığını ve kendi niyetlerinde kaybolduğunu söylemişti. Aaron Paul ayrıyeten role geri dönmekten de memnun olduğunu söyledi. 

El Camino: A Breaking Bad Movie 11 Ekim’de ekranlarda olacak. Dizinin kısımları de platform üzerinden izlenebiliyor.

Başa dön tuşu