Pixar’ın Yeni Fantastik Filmi Onward’dan İlk Fragman Geldi

Pixar’ın animasyon sinemalar konusundaki başarısı su götürmez bir gerçek. Pek çok tanınan animasyon serisi, bu stüdyonun imzasını taşıyor. Pixar’ın sonraki sinemaları ortasında, 6 Mart 2020’de vizyona girecek olan Onward da yer alıyor.

Film, direktör Dan Scanlon’un hayatından gerçek bir öyküye dayanıyor. Elbette ki bu kıssa, büyülü bir dünyada bir maceraya dönüştürülerek anlatılıyor. Başrolde yer alan kardeşleri, MCU’nun iki yıldızı Chris Pratt ve Tom Holland seslendiriyor. Takımda Julia Louis-Dreyfuss ve Octavia Spencer da yer alıyor.

Babalarını hiç tanımamış olan iki kardeş, eski model bir otomobille, klasik rock müzikleri dinleyerek Amerikan kenar mahallelerindeki ömürlerinden ayrılarak büyülü yaratıklar ve sihirle dolu bir maceraya çıkıyor. (Supernatural?) Fragmanda büyülü canlıları görsek de hayat çok standart. Muhtemelen bu, makineleşme sonrası büyünün kaybolmaya başladığı bir dünyayı göreceğimiz bir film olacak. İki kardeş, büyünün hala var olduğunu keşfedecek.

Fragman, sineması tanıtmaktan ya da olaylar hakkında bilgi vermekten fazla karakterleri ve dünyayı göstermeyi amaçlıyor. Böylelikle seyircilerin ilgisini çekebilmek mümkün olacak. Önümüzdeki aylarda sinema hakkında daha çok haber göreceğimizi düşünüyorum.

Başa dön tuşu