Ryan Reynolds, Deadpool’un Çıkış Tarihi Hakkında Trolledi

Birkaç gün evvel Marvel, tüm Marvel cihanına ilişkin Phase 4 Marvel sinemalarını ve dizilerini açıklamıştı. Maceraların bir sonraki evresinde görmeyi beklediğimiz birtakım başlıkları da duyurmuştu. Enteresan bir biçimde Phase 4, ne yeni Avengers sinemasını ne de Spider-Man serisini içermiyordu. Ayrıyeten Marvel, Phase 4 için Fantastik Dörtlü ve X-Men üzerinde çalıştıklarını da belirtmişti.

Peki ya Deadpool? Şimdi üçüncü bağımsız filmi çekilmemişti bile. Ryan Reynolds, fanlarını olabilecek en güzel halde trolledi; Deadpool 3’ün Aşama 5’in bir kesimi olduğunu öne sürdü.

Birkaç gün evvel yayımlanan bir raporda, Fox’un Marvel üstün kahramanlarının resmî olarak, artık Marvel ile ilgili Deadpool’da dahil her şeyi denetleyecek olan Kevin Feige’e geçtiği açıkça belirtilmişti.  Raporda, Deadpool hakkında başka ayrıntılar açıklanmamıştı. Emma Watts’ın gelecek Disney planlarına odaklanırsak Fox'ta Deadpool ve öteki harika kahraman sinemalarını denetleyecek. Yani Deadpool için her şey düzgün gidiyordu.

Ancak Reynolds, Fox’u Deadpool ile çalışmaya ikna eden ‘görüntü sızıntısının’ 5. yıl dönümünde hayranlarıyla bu fotoğrafı paylaştı.

()

“Soruşturma 5. yılına giriyor.  Ya da benim söylediğim üzere ‘Aşama 5’. Sıkıntı şu ki, ben komplo teorilerini seviyorum.”

Ama olayın bütününe baktığımızda soru işaretleri yaratan cümle şu: “Ya da benim söylediğim üzere ‘Aşama 5’.” Size şu ana kadar anlattığımız olayları ve her şeyi göz önüne alırsak Deadpool’un bir Phase 5 sineması olacağına inanmak çok kolay. Beşerler da bunu yaptı.

Ancak Marvel, Deadpool'u Marvel kainatına bundan daha erken getirebilir. Daha evvelki söylentiler, Deadpool’un sinemanın 3. serisinden evvel birtakım Marvel cihanına ilişkin sinemalarda gözükebileceğini söylüyordu. Bu sinemalara ise Spider-Man örnek gösteriliyordu.

Deadpool’un Basamak 4 sinemalarında olup olmayacağını görmek için Ryan Reynolds’un bir sonraki Instagram latifesini beklemek zorundayız.

Başa dön tuşu