Süratli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’dan heyecanlandıran fragman!

Serinin her sineması ilgiyle takip edilen “Hızlı ve Öfkeli”nin iki sevilen karakteri Luke Hobbs ve Deckard Shaw’u kendi maceralarında bir ortaya getiren spin-off sineması “Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw”dan yeni bir fragman yayınlandı. 

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’dan birinci fragman!

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’da; karşılaştıkları birinci günden bu yana birbirleriyle hiç anlaşamayan karakterlerimiz; Luke Hobbs ve Deckard Shaw, insanlığı sonsuza kadar değiştirebilecek bir tehditle ortaya çıkan anarşist Brixton’a (Idris Elba) karşı birlik olmak zorunda kalıyor. İkiliye uğraşlarında Shaw’un kız kardeşi olan MI6 casusu Hattie (Vanessa Kirby) eşlik ediyor.

Merakla beklenen sinemanın direktörlüğünü “John Wick”, “Sarışın Bomba” ve “Deadpool 2” sinemalarından tanıdığımız deneyimli aksiyon yönetmeni David Leitch üstleniyor. Kıssa ayrıntıları şimdi bilinmeyen sinemanın senaryosuna ise serinin birçok sinemasında imzası bulunan senarist Chris Morgan imza atıyor.

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw ülkemizde de dünya ile birebir anda 2 Ağustos’ta gösterime girecek. Yayınlanan fragmana üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. 

Başa dön tuşu