“The Continental’dan Özel Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

John Wick 4 serisi sinemaları kasıp kavururken, yeni spin-off dizisi The Continental’den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı John Wick serisinin son filmi, vizyondaki yerini aldı. Hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan serinin yeni spin-off dizisi The Continental’den da ilk fragman yayınlandı. 

“John Wick” dünyası, Keanu Reeves’in temel karakterini içermeyen yeni dizisi “The Continental” ile genişliyor. Diziyle ilgili olarak ilk tanıtım fragmanı ve afişler izleyicilerle buluştu.

The Continental tanıtım fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=S4GmiggFXRI

The Continental konusu

The Continental, filmler boyunca sergilenen, birçok tetikçi ve katili barındırmasıyla ünlü popüler bir otel zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Mini dizide hayranlar, The Continental otelinin nasıl kötü şöhretli bir suikastçı merkezi haline geldiğini izleyecek. 

Winston Scott (Ian McShane tarafından canlandırılan karakter) gibi popüler karakterlerin gençlik yıllarına da yer verecek olan dizi, 1970’lerin ortalarında New York’ta geçiyor. Fragmana bakılırsa izleyicileri, “John Wick” dünyasından, orijinal benzerlerine rakip olacak kadar tehlike, çatışma ve aksiyon dolu bir yapım bekliyor.

John Wick Serisinin Yönetmeni, ‘Filmin Dünyasını’ Oluşturmak İçin Marvel Patronundan Tavsiye Aldığını Açıkladı

Katiller ve Continental konuklarından oluşan dizinin kadrosunda Mel Gibson, genç Winston rolünde Collin Woodell, Peter Greene, Ben Robson, Ayomide Adegun, Nhung Kate ve Katie McGrath yer alıyor.

Başa dön tuşu