The Matrix 4 Resurrections filminden ilk fragman geliyor!

Merakla beklenen The Matrix 4 Resurrections sineması ile ilgili birinci fragman yayınlandı. Perşembe günü yayınlanacak ana fragmana küçük bir gönderme yapan 15 saniyelik görüntüde sinemanın evvelki kısımlarında de karşımıza çıkan mavi kırmızı haplar yer alıyor ve Çarşamba günü yayınlanacak olan uzun fragmanın muştusu veriliyor.

Keanu Reeves ve Carrie Anne Moss‘un da oyuncuları ortasında yer alan sinemada Jessica Henwick, Yahya Abdul Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Christina Ricci üzere oyuncular da rol aldı.

Çekimleri tamamlanan sinemanın 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Öte yandan sinemanın fragmanı olduğu tez edilen kimi imajlar de internete düştü. Lakin bu imgelerin gerçekçiliği şimdi net olarak bilinmiyor. Tüm ayrıntıların Perşembe günü yayınlanacak fragman ile netleşeceğini söyleyebiliriz.

Filmin büyük beklentilerle beklendiğini belirtelim. 3 serilik Matrix sinemalarının çıtayı oldukça üst taşıması dördüncü sinemanın emsal bir tesire sahip olma beklentisini getiriyor. Dördüncü sinemanın bu beklentileri ne kadar karşılayacağı şimdilik bilinmeyen. Sinemada Keanu Reeves ve Carrie Anne Moss’un ana karakter olmayacağı bilgileri de yer alıyor.

Perşembe günü yayınlanacak olan fragman ile bu ayrıntılar tam olarak netleşecek üzere görünüyor. Tahminen de bu fragman baştaki soru işaretlerini daha da artıracak. Daima bir arada bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu