Time dergisi 2020’nin en iyi 10 dizisini seçti!

Bilindiği üzere korona salgını nedeni ile kısıtlamalarla dolu uzun bir süreyi geride bıraktık, aslında geride bıraktık demek ne kadar gerçek olur bilinmez. Olaylarda görülen yeni artışlar sebebi ile yeni kısıtlamalar gelebilir. Bu müddet zarfında doğal olarak insanların meskenlerinde vakit geçirmeye başlaması ile televizyon ve dijital yayın platformlarıyla geçirilen vakit da arttı.

Time mecmuası, bu periyotta izlediğimiz en uygun 10 dizinin hangileri olduğunu açıkladı. Bu dizilerden kimileri 2020 imali, kimileri ise daha evvel çekilmiş ve yayınlanmış dizilerden oluşuyor. Kimileri eski diziler olsa da, yeni dönemlerinin 2020 yılının birinci yarısında dijital platformlarda seyirci ile buluştuğunu belirtelim.

Dilerseniz kelamı hiç uzatmadan Time dergisinin seçmiş olduğu bu dizilere daima birlikte göz atalım.

İşte Time mecmuasının seçmiş olduğu, 2020 yılının en yeterli 10 dizisi;

Better Call Saul

Better Call Saul, AMC’de gösterimi yapılan Amerikan drama dizisidir. Dizi, Vince Gilligan ve Peter Gould tarafından yaratılmış ve tekrar Gilligan tarafından yaratılan Breaking Bad’in uyarlaması, öncesini ve devamını anlatan dizi niteliğindedir.

Better Things

Better Things, FX kanalı tarafından yayınlanan ABD komedi-drama televizyon dizisidir.

Betty

Betty, Crystal Moselle tarafından yaratılan bir Amerikan genç güldürü televizyon dizisidir. Seri, Moselle’nin 2018 sineması Skate Kitchen’a dayanıyor. Yepyeni sinemanın takımının birçoklarını içerir ve kümenin New York’un yüklü olarak erkek kaykay dünyasında öne çıkma eforlarına odaklanır.

Başa dön tuşu