Titans Dizisi Ekibinden Bir Kişi, Sette Hayatını Kaybetti

DC Evreni'nin Titans isimli dizisinde, Toronto'daki özel efektler tesisindeki bir kişi, provalarda yaşanan bahtsız olay sonucu hayatını kaybetti. İçerisinde bir arabayı barındıran sahnede araç içerisindeki bir modülün koparak özel efekt koordinatörüne saplanması sonucunda özel efekt koordinatörü hayata veda etti.

Yapımcılığı Warner Bros. tarafından üstlenilen üretim, DC Evreni yayın hizmetinde geçtiğimiz ekim ayında yayına girmişti. Dizinin oyuncu takımında Brenton Thwaites, Anna Diop, Teagan Croft, Ryan Potter, Minka Kelly ve Alan Ritchson bulunuyordu.

İki gün boyunca kapanan yapımevi, aşağıdaki açıklamayı yaptı:

“Son derece yetenekli meslektaşımız, özel efekt koordinatörü Warren Appleby'ın özel efektler tesisinde geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetmesi sonucunda yıkıldık. Warren, 25 yıllık karakterinde çalıştığı herkes tarafından sevilen bir kişiydi. Titans ailesindeki herkesin ismine Warren'ın ailesine baş sıhhati diliyor, bu kuvvetli günlerinde her halde yanlarında olacağımızı belirtmek istiyoruz.”

Dizinin ikinci dönem çekimleri sürecinde yaşanan kaza sonucunda dizinin çekimlerine orta verildi. Dizinin çekimlerinin ne vakit devam edeceğine dair bir açıklama gelmedi.

Başa dön tuşu