Toy Story 4’te Tanıyacağımız Forky’nin Dizisi Gelecek

“Forky Bir Soru Soruyor” isimli dizi, Disney’in kendi sinema ve dizi yayınlama platformu olan Disney Plus’da yayınlanacak. Dizi, 10 kısımlık küçük bir seri olacak.  Pixar CCO’su Pete Docter, Forky’yi tekrar Tony Hale’in seslendireceğini ve karakterin, oyuncak arkadaşlarına “Aşk nedir?” “Zaman nedir?” ve “Peynir nedir?” üzere sorular soracağını belirtti. 

Toy Story 4’te oyuncakların yeni sahibi Bonnie, kreşteyken Forky’yi yapıyor. Daha sonra Woody, Forky’yi ortama alıştırma vazifesini devralıyor. Forky bir oyuncak olarak değil, çöplerden toplanan materyallerden oluşturulduğundan dolayı, kendisinin bir çöp olduğunu düşünüyor.  Woody sonunda Forky’yi çöp olmadığına ikna ettiğinde, Forky’nin soracak bir sürü sorusu oluyor. 

Tony Hale, karakter hakkında da kimi şeyler söyledi. Hale, “Forky hakkında en sevdiğim şey ise rastgele bir utancı olmaması. O, yalnızca “bunun ne manaya geldiğini” merak ediyor. Bunda rastgele bir mahcubiyet yok” dedi. Dizi, Disney Plus’ın da yayınlara başlayacağı 12 Kasım’da başlayacak. 

Başa dön tuşu