Ücretsiz Dizi İzleyebileceğiniz Siteler [Güncel]

Dizi izlemek istediğinizde Google’a dizi izle yazıp, anonim sitelerde reklam dolu dizi izleme eziyetinden sıkıldıysanız, tamamıyla lisanslı, ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteler listemiz ile karşınızdayız. Dilerseniz hiç uzatmadan daha önce izlediğiniz veya merak ettiğiniz çoğu diziyi bulabileceğiniz ücretsiz dizi sunan platformlar listemize geçelim.

Yeni bir diziye başlamak istediğinizde, Netflix veya benzeri ücretli platformlara aylık belirli ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Netflix, BluTV veya Exxen gibi platformlar yerine çoğunlukla ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteler sayesinde boş vakitlerinizde dizi keyfinizi çıkarabilir ve herhangi bir ücret ödemek zorunda bırakılmazsınız. Üstelik bu siteler kime ait olduğu bilinmeyen, anonim siteler değil. Tamamıyla lisanslı, Netflix veya Exxen benzeri kurumsal ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteler.

Şu an günümüz popüler dizi ve film izleme platformlarını kullanmak istediğinizde, aylık 100 TL’yi aşan ücretler ödemeniz gerekebiliyor. Aksi takdirde platforma ait içerikleri görüntüleyemiyor ve izleyemiyorsunuz. Eğer sıklıkla dizi veya film izleyen birisi değilseniz, ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteleri tercih etmeniz kesinlikle daha tasarruflu olacaktır. Yalnızca az dizi izleyen kullanıcılarımız için değil, gününün tamamını dizi izleyerek geçiren kullanıcılarımız içinde bu siteler oldukça işe yarıyor diyebiliriz. Dilerseniz hiç uzatmadan ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteler listemize geçelim.

Ücretsiz dizi izleyebileceğiniz siteler:

  • PuhuTV
  • Vimeo
  • YouTube
  • DMAX
  • NOW
  • Crackle (VPN gerekiyor)
  • Tubi (VPN gerekiyor)

Onlarca dizi ve filmi izleme imkânı: PuhuTV

PuhuTV, ücretsiz bir şekilde yüzlerce içeriği izleyebilmenizi sağlıyor. Yerli ve yabancı olmak üzere yüzlerce dizi ve filme sahip PuhuTV, daha önce televizyonlarda severek seyrettiğimiz dizileri de bünyesinde barındırıyor. Örneğin, son yılların en popülerlerinden olan Yargı dizisini buradan izleyebilirsiniz.

PuhuTV yetişkinlere yönelik içerikleri ile birlikte, çocuklara yönelik içerikler de üretiyor. Örneğin, çocuğunuz için eğitici ve öğretici çizgi filmleri de PuhuTV üzerinden bulabilirsiniz. Bu sayede siz PuhuTV üzerinden dizi keyfinizi sürerken, çocuğunuz da PuhuTV’nin sunduğu çizgi filmleri kolaylıkla izleyebilir. Hatta Sihirli Annem gibi eskiden çok sevilen yapımlar da var. Onlarca içeriğe ve özelliğe sahip platforma ücretsiz olarak kayıt olabilir ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Onlarca kategorideki içeriği ücretsiz izleyebilme: Vimeo

Vimeo, tıpkı YouTube gibi farklı kategorilerde herkesin içerik üretmesini sağlayan bir platform olmasıyla birlikte bünyesinde dizileri de barındırıyor. Platformda kullanıcılar tarafından yüklenen yüzlerce yerli ve yabancı diziler bulunuyor. Vimeo, belki de yıllar önce televizyonda izlediğiniz bir diziyi tekrar bulabilmenizi sağlıyor. Çünkü bünyesinde o kadar fazla içerik bulunuyor k, daha önce izlediğiniz içerikleri bile tekrar görmeniz mümkün.

Kayıt olması ücretsiz olan bu platforma, ekstra aylık ücretler ödeyerek daha farklı ve kaliteli içeriklere ulaşabilir, Vimeo’nun sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Belli içerikleri kiralamak da mümkün. Ama elbette, kayıt olmanıza gerek kalmadan da içeriklere ulaşma imkânına sahipsiniz.

Dünya’nın en büyük video içerik platformu: YouTube

Tabii ki dünyanın en büyük içerik izleme platformu olan YouTube’u eklemeden olmaz. Platform, aklınıza gelebilecek her içeriğe sahip olmasıyla birlikte, dizi ve film izleme imkânı da sunuyor. Türk dizileri tarafından bakacak olursak, bir önceki akşam televizyonda yayımlanan bir diziyi ertesi gün YouTube’dan izleyebiliyorsunuz. Popüler yapımcılar, televizyonlarda yayımladıkları dizilerin tekrarını YouTube’da da yayınlayarak oldukça dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, yıllar önce yayınlanan bir diziyi de YouTube’da kolaylıkla bulma imkânına sahipsiniz.

Örnek vermemiz gerekirse, Türk dizi tarihinin bir efsanesi olan Kurtlar Vadisi dizisinin ilk 97 bölümünü YouTube üzerinde bulabilir ve kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ya da internette fragmanını görüp, beğendiğiniz bir diziyi veya filmi de yine YouTube’da bulabilmeniz mümkün. YouTube, tamamıyla ücretsiz bir platform olmakla birlikte reklamlardan kurtulma imkânı tanıyan YouTube Premium paketine de sahip. 

Belgesel tadında diziler seviyorsanız: DMAX

Eğer zorlu belgeseller, araba üretimleri, vahşi doğa, reality show gibi farklı türleri seviyorsanız DMAX tam olarak size göre. Aynı zamanda kanalına da ulaşılabilen platform, daha çok tek bir konu üzerine odaklanan seriler paylaşıyor. Tarihi belgesellerden doğaya, spordan merak ettiğiniz şeylerin nasıl yapıldığına kadar

DMAX, kullanması ücretsiz bir platform. Yani buradaki yapımları izlemek için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Kayıt olduktan hemen sonra platformun size sunduğu içerikleri kolaylıkla izlemeye başlayabilirsiniz.

Eskiden FOX olarak bildiğimiz içerikleri bir arada: NOW

Fox TV, yakın zamanda isim değişikliğine uğrayarak NOW TV olmuştu. Böylece FOX Play olarak bildiğimiz hizmetin adı da NOW olarak değişti. NOW üzerinden Fox bünyesindeki yüzlerce film ve diziye tamamen ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz. Kayıt olmanıza da gerek yok.

Sony’e ait olan ücretsiz platform: Crackle

Biraz da ücretsiz izleme imkânı sunan yabancı platformlara bakalım. Bunlardan ilki, tamamen yasal olan Sony Pictures Entertainment çatısı altında faaliyet gösteren Crackle. Crackle üzerinden her türden film ve diziye herhangi bir aboneliğe gerek kalmadan ve bir ücret ödemeden ulaşabiliyorsunuz. Kayıt olmanız gerekebileceğini belirtelim.

Platform, normalde sadece ABD’de var. Bu yüzden direkt erişim sağlayamayabilirsiniz. VPN kullanarak Crackle’a erişmeniz mümkün.

Dünyanın en büyük ücretsiz dizi ve film izleme platformlarından biri: Tubi

Bedavaya içerik sunan bir diğer yabancı platformumuz ise Tubi. Fox bünyesindeki Tubi, alanında en büyüklerden. Yüzlerce film ve diziye tamamen ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz. Üstelik herhangi bir kayıt da istemiyor. Tabii Türkçe altyazı bulmanın zor olduğunu da eklemek gerekiyor. İngilizceniz iyiyse kesinlikle tercih edebileceğiniz bir platform

Tubi de tıpkı Crackle gibi ülkemizde erişime açık değil. Bu nedenle Tubi’ye VPN yoluyla ulaşabilirsiniz.

Aylık ücretler ödemek istemiyorsanız bu tarz platformları kullanabilirsiniz. Günümüz ekonomisiyle birlikte maalesef ülkemizde abonelik fiyatları çok sık güncelleniyor. Örneğin, Netflix’in en temel planı 119,99 TL’ye, en yüksek planı ise 229,99 TL’ye kadar çıkmış durumda. Bu yüzden ücretsiz dizi izleme imkânı sunan yerler çok daha cazip. Peki siz dizi veya film izlemek için hangi platformları kullanıyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu