Uncharted Filminde Yönetmen Travis Knight Olacak

Sony’nin uzun müddettir askıda bekleyen Uncharted sinemasının ismi, bu sefer öbür bir direktörle geçiyor. Deadline’da yer alan habere nazaran “Kubo and the Two Strings” ve Transformers spin-off’u “Bumblebee”nin direktörü Travis Knight, başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Uncharted sinemasının direktörlük koltuğuna oturacak.

Sony, uzun yıllardır Naught Dog’un tanınan oyun serisinin uyarlamasını hayata geçirmeye çalışıyor. Spider-Man ile büyük bir popülerlik kazanan Tom Holland ise Nathan Drake’in genç hâlini canlandıracak.

Ne olacak bu Uncharted filminin hâli?

Çekimlerin önümüzdeki yılın başlarında başlaması ve 2020 yılının aralık ayında da vizyona girmesi planlanıyordu lakin Disney ve Sony’nin Marvel Sinematik Evreni’nde yer alacak yeni bir Spider-Man sineması için muahedeye vardığı tarafındaki haberler ile birlikte Tom Holland’ın Uncharted’dan evvel Spider-Man kostümünü giyip giymeyeceği meçhullüğü ortaya çıktı.

Travis Knight’tan evvel sinemanın direktörlük koltuğuna Dan Trachtenberg (10 Cloverfield Lane), Shawn Levy (Stranger Things) ve David O. Russell’ın (Silver Linings Playbook, American Hustle) geçeceği konuşulmuştu. Travis Knight’ın kalıcı mı olacağı yoksa bu direktörlerin müsaadeden mi gideceğini ilerleyen vakitlerde göreceğiz.

Peki siz Uncharted uyarlaması bir sinema hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu oyun serisi beyaz perdeye muvaffakiyetle uyarlanabilir mi? Fikirlerinizi ve niyetlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu