Westworld Dizisinin Üçüncü Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı

HBO’nun en büyük işlerinden bir tanesi olan ve yapımcılarının tanıdığı özgürlükle hayranlarını pek keyifli eden imali Westworld’ün üçüncü dönemine dair birinci fragmanı yayınlandı. Ayrıyeten şu kesin ki dönemin içerisinde fragmanda bize sunulandan çok çok daha fazlası bulunuyor.

Yayınlanan fragmanda robotların, insanların içerisine karıştığı, Dolores’in kendisinin ve başka robot arkadaşlarının bir namlunun ucunda olduğunun farkında olduğu gelecekteki bir kenti görüyoruz. Ayrıyeten Dolores’in, Aaron Paul tarafından canlandırılan Caleb ile bir işbirliği içerisinde olduğu da görülüyor. Dış dünyadaki hayat haricinde Maeve’in de İkinci Dünya Savaşı temalı bir parkta olduğu gösteriliyor seyirciye.

Kanal, dizinin üçüncü döneminin fragmanını yayınlasa da ne vakit yayınlanacağına dair 2020 dışında net bir tarih bulunmuyor. 2020 yılı hiç elbet ki HBO için epeyce değerli bir tarih, bilhassa HBO Max’in 2020’nin bahar aylarında çıkacağı düşünülürse. HBO Max ile bu pazara güçlü bir giriş yapmak isteyecek olan HBO’nun Westworld’ü HBO Max’te izleyicisine sunup sunmayacağı şimdi bilinmiyor.

Siz, HBO’nun Westworld dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Üçüncü dönem fragmanını beğendiniz mi ve yeni dönemden beklentileriniz neler? Niyetlerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu