Yeni Spider-Man filmleri geliyor: Tom Holland yine başrolde!

Tom Holland’ın Spider-Man 4 için geri dönmeyi kabul ettiği söylentilerinin ardından, sektörden bir kişi şimdi Tom Holland’ın Marvel Studios’un yerini alacak ikinci bir film daha çekileceğini ve söylenen yeni Spider-Man anlaşmasıyla ilgili görüşmeler yapıldığını paylaştı.

2021‘deki Spider-Man: No Way Home’dan sonra sözleşmesi sona erdikten sonra Holland’ın MCU geleceği konusundaki belirsizliğinin ardından hayranları, genç yıldızın örümcek adam rolüne geri dönüp dönmeyeceği konusunda sabırsızlanıyorlardı. Holland daha önce No Way Home’dan sonra karaktere “ara vereceğini” söylemişti, ancak Marvel Studios ile yeni bir sözleşme gündeme geldi.

Tom Holland’ın Örümcek Adamı Geri Döndü (İddiaya göre)!

Jeff Sneider ve John Rocha ile The Hot Mic’te konuşan içeriden Jeff Sneider, Tom Holland’ın Sony ve Marvel Studios ile yeni bir anlaşma imzaladığını duyduğunu bildirdi. Sneider, Holland’ın yeni sözleşmesinin “kesinlikle başka bir üçleme” içereceğini belirtti. Daha sonra Sneider, Holland’ın bir anlaşmayı imzaladığını duyduğunu, ancak yorum için ulaştığında Marvel Studios’tan bir yanıt almadığı için bunun doğrulanmadığını da ekledi.

Başa dön tuşu