18 Ekim haftası vizyona giren filmler!

Karakomik Filmler
Karakomik Sinemalar serisinin birincisi olma özelliği taşıyan Kaçamak, 4 arkadaşın çıktıkları tatil sırasında başlarına gelen olayları eğlenceli bir lisanla mevzu alıyor. Can Yılmaz, Zafer Algöz, Necip Memili ve Özkan Uğur’un tatile çıkan 4 arkadaşı canlandırdığı sinemada, Cem Yılmaz da gittikleri otelin sahibi Alpay karakterine hayat veriyor. Nilperi Şahinkaya ise bilim bayanı olarak rol alırken Alişan Uğur da dahi bir bilim adamını canlandırıyor. ‘2 Arada’ sinemasında seyirci Ayzek’in macerasına ortak olacak. Tüm kıssanın otomobilli bir vapurda geçtiği sinemada; Cem Yılmaz Ayzek karakterini canlandırıyor. ‘2 Arada’ sinemasında Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Ozan İnanç, Cemre Ebuzziya, Uraz Kaygılaroğlu, Bala Atabek, Umut Kurt ve Cem Davran rol alıyor. Sinemaların manzara direktörlüğünü Ahmet Sesigürgil üstleniyor. Sinemada otomobilli vapurda çaycı olarak misyon yapan Ayzek’in seyirciyi farklı hayatlara ve farklı yerlere taşıyacağı maceraları anlatılıyor.

Malefiz: Berbatlığın Gücü

Yıllar Maleficent ve Aurora’ya düzgün davranmıştır. Bağları kalp kırıklıklarından, intikam hikayesine ve sonunda sevgiye dönüşür. Fakat hala beşerler ve periler ortasındaki nefret münasebeti sürüyordur. Aurora’nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı’nda kutlanacaktır. Beklenmedik bir müsabaka ise yeni ittifakları doğuracaktır. Büyük Savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ise başka düşeceklerdir. Böylelikle sadakatleri test edilecek ve gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulayacaklardır.

Karışma Bende
Sosyal medya fenomeni olmayı başa koyan Sefa’nın bir kız uğruna gittiği İzmir’de başına gelen trajikomik olayları mevzu alıyor. Adana’dan konut arkadaşları olan Mami ve Fatih’in de Sefa’yı yalnız bırakmadıkları sürprizlerle dolu macera, yüksek kahkaha dozuyla seyirciyi gülmekten kırıp geçirecek.

Vahşet Oteli

Gerçek olaylardan esinlenilen Vahşet Oteli, son dakikasına kadar tansiyonu düşürmeyen tabiat üstü bir tansiyon. Bebek bekleyen bir çift hafta sonu tatili için tabiat içerisinde sakin bir otele masraflar. Lakin bir mühlet sonra otelin aslında istenmeyen bebeklerin ve annelerin öldürüldüğü lanetli bir doğumhane olduğunu keşfederler ve bu tatil bir mevt kalım savaşına döner.

Başa dön tuşu