23 Ağustos haftası vizyona giren filmler!

Bir Vakitler… Hollywood’da

1969 yılında geçen Evvel Upon a Time in Hollywood’da, Western sinemalarının yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir kentte iş yapmaya çalışmaktadırlar. Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve yandaşlarının işleyeceği fecî bir hatanın kurbanı olurken komşuları olan Dalton ve Booth’un yolları hiç beklemedikleri bir formda bu kıssayla kesişecektir.

Korku Hikayeleri

Alvin Schwartz tarafından tıpkı isimdeki çocuk kitapları serisine dayanan André Øvredal tarafından yönetilen, beyaz perde uyarlaması bir endişe sinemasıdır.

Scary Stories to Tell in the Dark’ın senaristleri ortasında ünlü direktör Guillermo del Toro da yer alıyor. Sinemada, bir küme genç, nefes kesici bir formda vahim vefatları kapsayan birtakım gizemleri çözerek kasabalarını kurtarmak için kaygılarıyla yüzleşecektir.

Kod İsmi: Angel

Kod İsmi Olympus ve Kod İsmi Londra sinemasının devamı olarak karşımıza çıkan Angel Has Fallen… Bu kez başkanlık koltuğunda Morgan Freeman’ı görürken, takıma Jada Pinkett Smith ve Danny Huston üzere isimlerin de dahil olduğunu görmekteyiz.

Mike (Gerard Butler) karakterini bu sefer Lidere suikast düzenleme teşebbüsüyle kaçak durumda görmekteyiz. birinci iki sinemadaki üzere tekrar aksiyonun bol olduğu bir sinema bizi bekliyor üzere, elbette izleyip daima birlikte göreceğiz.

Acele Baba Aranıyor

Film Fransa’da yaşayan mülteci çocukların yaşadıkları zorlukları mizahi olarak anlatıyor. Damien, ilkokulda öğretmenlik yapan ve sessiz, sakin bir hayat süren genç bir adamdır. Bir gün, öğrencilerinden Bahzad isminde bir çocuğun, ebeveynlerinin geçmişi nedeniyle hudut dışı edileceğini öğrenir. Öğrencisinin hudut dışı edilmesine üzülen Damien, çocuğun ülkede kalması için neler yapabileceğini düşünür. Damien, avukat olan kız kardeşi Melanie’nin de yardımıyla Bahzad’ın babası olduğunu söyleyerek onu nüfusuna alır.

Damien, Bahzad’ı hudut dışı edilmesini engellese de onun üzere birçok çocuğun olduğunu fark eder. Kurtarılması gereken çocuklar için bir şeyler yapmaya karar veren Damien ve kardeşi Melanie, bürokrasinin hudutlarını zorlamak için yola koyulur.

Başa dön tuşu