A Quite Place’in Devam Filminin Çekimlerine Başlandı

Geçtiğimiz yıl sinemaseverlerle buluşan ve 340 milyon dolar hasılat elde eden “A Quiet Place” (Sessiz Bir Yer) sinemasının devam sineması geliyor. Pek çok sinemaseveri heyecanlandıran bu duyuru, sinemanın yönetmeni John Krasinski tarafından yapıldı.

2 çocuklu bir ailenin izole bir hayat yaşadığı sinema, isminden da anlaşılacağı üzere ziyadesiyle sessiz geçiyor. Yaşadıkları bölgedeki sese karşı hassas olan yaratıklar nedeniyle işaret lisanıyla anlaşan ailenin hayatının bahis edinildiği bu etkilyeci sinema, son devirlerin en âlâ dehşet sinemalarından biri olarak kabul ediliyor.

Devam sinemasının çekimlerine başlandığını Twitter üzerinden duyuran Krasinski, ocak ayında devam sinemasıyla ilgili birtakım ipuçları vermiş, A Quiet Place'in silahlarla dolu bir aksiyon sinemasına dönüşmesini istemediğini ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüğünü açıklamıştı.

İşte Krasinski'nin o paylaşımı: 

Filmin ikinci versiyonunda da ana karakterler birebir oyuncular tarafından canlandırılacak ve savlara nazaran sinema grubuna yeni isimler katılacak. A Quite Place II'de Cillian Murphy ve Brian Tyree Henry üzere isimleri görebileceğimiz söyleniyor.

Yeni sinemanın ne vakit vizyona gireceği netleşmiş durumda değil lakin sinema grubu, 2020 yılının mart ayını işaret ediyor.

Başa dön tuşu