Angel Has Fallen Filminden İlk Fragman Geldi

Gerard Butler, Hollywood’da yer alan kıymetli yıldızlardan biri ve oynadığı sinemaların gişe yapmasında katkısı olan bir isim. Ünlü oyuncu, daha evvel de canlandırdığı Mike Banning rolüne Angel Has Fallen ile geri dönecek.

Serinin birinci sineması 2013 yılında çekilmişti ve Gerard Butler’ı o sinemada Mike Banning olarak birinci defa görmüştük. Olympus Has Fallen isimli üretimde, vazifeden uzaklaştırılmış bir saklı servis casusu olan Banning, kendisini yine lideri korumakla ve Beyaz Saray’a yapılacak terörist saldırıyı durdurmakla misyonlu olarak bulmuştu. Butler hem misyonunu yerine getirmiş hem de sinemanın 170 milyon dolar gişe yapmasını sağlamıştı.

Ardından serinin ikinci sineması olan London Has Fallen, 2016 yılında geldi. Bu sefer milletlerarası teröristlerden dünya başkanlarını kurtaran kahramanımız Mike Banning, daha çok başkan kurtardığı için daha büyük gişe sayısına erişmeyi sağlamış ve dünya çapında 205 milyon dolar hasılat elde etmişti. Haliyle Millennium Films çabucak üçüncü sinema için çalışmalara başlamıştı.

Bu sinemada artık ABD’de seçimler yapılmış ve Aaron Eckhart’ın koltuğu Morgan Freeman’a geçmiş olacak. Mike Banning her ne kadar masa başında sakin bir iş istese de kendini bir sefer daha lideri korumak zorunda bulacak. Daha evvelki seferlerde Banning’e takılan teröristler, bu sefer manileri baştan ortaya kaldırmak için kahramanımızın suçlanacağı bir suikast teşebbüsünde bulunacaklar ve Banning, hem kendi ismini paka çıkarmak hem de lideri korumak için uğraş edecek.

Filmin dağıtımcılığını sütlenen Lionsgate, sinema için bir tanıtım fragmanı ve bir de poster yayınladı. Sinema, 23 Ağustos 2019’da gösterime girecek.

Başa dön tuşu