Atiye’nin Setinden Yeni Paylaşım Yapıldı

Türkiye’nin birinci Netflix orjinal üretimi olan Hakan: Muhafız’dan sonra gelecek ikinci orjinal imal The Gift (Atiye)’in setinden yeni bir fotoğraf yayınlandı. Direktör Ali Taner Baltacı, çektiği sahne klaketinin fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden “Here we go” yazarak paylaştı.

()

Bugüne kadar The Gift’in direktör koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık isimleriyle karşılaşmıştık. Yapılan paylaşımdan yola çıkarak kısımların farklı direktörler tarafından aktarılacağı söylenebilir.

Dizinin başrolünü oynayacak Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi de üretimde yer alacak.

Şengül Boybaş'ın ”Dünyanın Uyanışı” isimli kitabından ilham alınarak yaratılan dizi, genç ve hoş ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik kıssasını mevzu alıyor.

Ülkemizde “Atiye” ismiyle, globalde “hediye” manasına gelen “The Gift” ismiyle yayınlanacak. Göbeklitepe başta olmak üzere Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli kentlerinde çekilecek dizinin bu yıl gösterime girmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu