Avengers: Endgame’i 116 Kez İzleyen Hayran, Rekor Kıracak

Avengers: Endgame sinemasını sinemada izleyen pek çok kişi var lakin sineması, sinemada Augustin Alanis kadar izleyen kimse yok. ABD’nin Florida eyaletinde yaşayan 30 yaşındaki Marvel hayranı, Avengers: Endgame’i tam 116 sefer izledi.

Alanis’in maksadı ise tıpkı sinema sinemasını en çok izleyen kişi olma rekorunu kırmak. Perşembe akşamı sineması 116. kere izleyen adam, gözünü 200 izlemeye dikmiş durumda.

Alanis, birinci başta gayesinin rekor kırmak olmadığını söylüyor. Sinemaya iki hafta boyunca her gün gittiğini söyleyen hayran, sinemanın rekorlar kırdığını ve kendisinin de bir rekor kırmaya karar verdiğini söylüyor.

Daha evvel de Captain America: Winter Soldier sinemasını meskende tekraren izlediğini söyleyen Alanis, tekrar tekrar birebir sineması izleyebileceğini belirtiyor. En azından Marvel sinemaları için durum bu. Öbür bir sinemada bu rekoru denemeyeceğini belirtiyor.

Alanis, haftaiçi günde 2 seansa, hafta sonu ise daha fazla seansa giriyor. Marvel hayranı, sinemada olmadığı vakitlerde ailesinin inşaat işinde çalışıyor.

Ailesi ve arkadaşlarından çok takviye gördüğünü söyleyen Alanis, 100. sefer sineması izlemeye kız kardeşi ve ebeveynleri ile gittiğini de belirtiyor.

Alanis, sistemli olarak sinemadan fotoğraf paylaşıyor ve Guinness Rekorlar Kitabı’na girmek için vazifesinin ayrıntılarını da yetkililere göndermiş. Hususla ilgili olarak Guinness’ten şimdi bir karşılık gelmemiş.

Başa dön tuşu