Behzat Ç. Dizisinden Yeni Fragman Geldi

Behzat Ç. önce kitaplarla hayatımıza girdi, daha sonra da 2010-2013 yılları ortasında kendine has, ilgi cazip bir hayran kitlesi edindi. 2013’te ekrana veda eden dizi, bu yıl BluTV’de geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni dönemine ilişkin yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı.

Behzat Ç.’nin bu döneminde, ana takımın kıymetli bir kısmı tekrar ekranda olacak. Hayalet’i oynayan İnanç Konukçu ve Akbaba’yı canlandıran Berkan Şal yeniden takımda yer alacak. Nejat işler’i bir kere daha Ercüment Çözer rolünde göreceğiz. İtimat Kıraç da dağlarda yılan yemesiyle hava atan bir öteki makus karakterimiz Memduh’u canlandıracak.

Dizinin takımındaki başka isimler ise Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Şirin, Rıdvan Aybars Seviye, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik olacak. Fragmanda ayrıyeten tarihin muhtemelen en uğursuz vosvosu olan ve her görüldüğünde Behzat amirimin canının yandığı kırmızı arabası de görüyoruz.

Serinin senaristliğini, daha evvel de olduğu üzere Ercan Mehmet Fazilet üstlenecek, direktör koltuğunda Serdar Akar oturacak.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla, Ercüment Çözer’in hala Behzat Ç. ile olan işi bitmiş değil. Artık emekli olmuş, ununu elemiş eleğini asmış olan Behzat Ç., adeta altından girilip üstünden çıkılan cinayet büroyu tekrar toplamak için geri dönecek.

Başa dön tuşu