Behzat Ç. Ne Zaman Yayınlanacak? – Behzat Ç. Yayın Tarihi

İlk defa 2010 yılında yayınlanan Behzat Ç., Türk dizi tarihinin efsaneleri ortasında olmayı başardı. Ortadan geçen yıllar, diziye olan sevgiyi hiç azaltmadı. Hatta bu bağlamda üretimci şirket, Behzat Ç.'yi sinemaya da uyarladılar. Geçtiğimiz aylarda yapılan duyurular ise bu efsane dizinin yeni kısımlarının çekildiğini doğruladı. Bir dizi platformu olan BluTV'de yayınlanacak olan dizinin yeni kısımları merakla beklenirken, dizinin kısa da olsa bir fragmanı yayınlandı. YouTube üzerinden yayınlanan fragman, diziyle ilgili ufak ipuçları verirken dizinin çıkış tarihini de ortaya koyuyor.

Yayınlanan fragmanda Behzat komiserin ayrıldığı misyonuna tekrar dönmesiyle ilgili bir sahne gösteriliyor. 2016 yılında yaşanan darbe teşebbüsünün akabinde yetkililer, Behzat Ç.'nin vazifeye dönmesini istiyorlar lakin Behzat komiser, bu olaya sıcak bakmıyor. Bu da birkaç kısım boyunca Behzat Ç.'yi polis olarak görmeyeceğimiz manasına geliyor.

Bu fragmanın içerdiği en değerli şey ise dizinin yayınlanma tarihiydi. Fragman açıklamasında dizinin 25 Temmuz'da BluTV üzerinden yayınlanmaya başlayacağını açıkça görebiliyoruz. İşte o fragman;

Ercan Mehmet Erdem'in senaryosunu yazdığı ve Serdar Akan'ın yönettiği Behzat Ç., bir defa daha uzunca bir müddet konuşulacağa benziyor.

Başa dön tuşu