Brad Pitt sadece bir filmden bu ücreti alacak! Yok artık

Bugüne kadar onlarca efsane sinemada başrol oynayarak daha şimdiden efsaneleşen ünlü aktör Brad Pitt, David Leitch’in yönettiği Bullet Train isimli sinemayla yine hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bir trende geçen ve birbirini tanımamasına karşın tıpkı vazifesi almış olan 5 kiralık katilin öyküsünün anlatıldığı sinema, tekrar epeyce kıymetli aksiyon sahnelerine konut sahipliği yapıyor. Oldukça tehlikeli birçok sahnede bile dublorünün yerine şahsen kendisi oynayan Brad Pitt, bu tutumuyla hayranlarının hürmetini bir sefer daha kazanacak üzere duruyor.

Brad Pitt yalnızca bir sinemadan bu fiyatı alacak! Yok artık

Filmde Pitt’in yanı sıra Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Zazie Beetz, Michael Shannon, Logan Lerman, Brian Tyree Henry ve Sandra Bullock yer alacak. Böylesi bir aksiyon sinemasında en son 2014 yılında çıkan Fury’de sahne alan Bitt, bu yeni projesinden ise 20 milyon dolar kazanacak. Her ne kadar birinci etapta epey yüksek bir para üzere görünse de aslında hiç de değil.

20 milyon dolarlık çıkar Brad Pitt’i, Julia Roberts, Jennifer Lawrence, Mark Wahlberg, Leonardo DiCaprio, Denzel Washington, Will Smith, Dwayne Johnson ve Knives Out 2 ve 3 için yaptığı mutabakatla 100 milyon dolarla listenin başında yer alan Daniel Craig’in gerisinde kalmasını engellemiyor.

Bu durumun gerisinde yatan sebep ise, artık değişen sinemacılık anlayışı. Örneğin Netflix, yalnızca beyaz perdede sahnelenecek ve kendi platformunda olmayacak bir sinema için neredeyse yarı yarıya üzere bir ödeme yapabiliyor. Bu nedenle, oyuncuların karları ortasındaki fark ve dengesizliğin önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu