Brad Pitt’in Mars’taki Korsanlarla Savaştığı ‘Epik’ Video

James Gray’in bilim kurgu sineması İsim Astra, bu ayın sonlarında vizyona girecek. 20th Century Fox da sinemanın ağır sonbahar periyodunda ortada kaybolmaması için tanıtım çalışmalarına devam ediyor. Şirket, bu emelle yeni bir görüntü yayınladı. 

Bu görüntüde Brad Pitt’i Mars’ta bir yüzey keşif aracının üzerinde uzay korsanlarıyla çaba ederken görüyoruz. Evet, sahneler sahiden de göze hitap ediyor. 

Ad Astra sinemasında Brad Pitt’in canlandırdığı Roy, kayıp babasını bulmak için Ay’a gidiyor. Birinci başta Ay’dan Dünya’nın ne kadar hoş göründüğünü izleyen grubun yaşadığı huzur dolu anlar, bir korsan kümesinin saldırısına uğradıklarında sona eriyor.

Film muhtemelen bu görüntüdeki kadar aksiyonlu olmayacak fakat bu görüntü, James Gray’in gerektiğinde aksiyon sahnelerini de ustalıkla çekebildiğini gösteriyor. Genel olarak daha az aksiyona sahip lakin daha derin ve eski tarz bilim kurguları andıran bir sinema beklemek hayalcilik olmaz.

Ad Astra sinemasında ayrıyeten Roy’un eşi olarak Liv Tyler’ı ve Donald Sutherland’i de Roy’un kayıp babasının iş arkadaşı olarak göreceğiz.Yönetmenliğini James Gray’in yaptığı sinemanın senaryosunu ise Fringe ile tanınan Ethan Gross yazdı. 

Ülkemizde Yıldızlara Gerçek ismiyle gösterilecek sinema, 20 Eylül’de sinemalarda olacak.

Başa dön tuşu